انتشار گزارش جدیدی مبنی بر آتش گرفتن گلکسی اس 7 اج در حین شارژ

انتشار گزارش جدیدی مبنی بر آتش گرفتن گلکسی اس 7 اج در حین شارژ

شاید داغ ترین خبر روزهای اخیر، آتش گرفتن و انفجار پراکنده گلکسی نوت ۷ سامسونگ باشد که باعث شد این شرکت فروش جدیدترین فبلت کهکشانی خود را در اقصی نقاط دنیا به غیر از چین متوقف نماید و حتی طی فراخوانی اقدام به جمع آوری مدل های فروخته شده در آمریکا کند.

حالا ظاهرا یکی از مالکین گلکسی اس ۷ اج نیز گزارش داده که موبایلش در حین شارژ دچار آتش سوزی شده است.

این فرد ادعا می کند که در زمان بروز این اتفاق خواب بوده و از تجهیزات جانبی اصلی دستگاه برای شارژ آن استفاده نموده است.

حال سوالی که مطرح می شود این است که آیا اتفاقی مشابه آنچه برای نوت ۷ رخ داده در حال وقوع است؟ قطعا خیر. این دو موبایل باتری هایی متفاوت را در دل خود جای داده اند و به غیر از این مورد، گلکسی اس ۷ اج حدودا شش ماهی می شود که به بازار عرضه شده و در این مدت هیچگونه گزارشی دال بر وقوع حوادثی از این دست در رابطه با آن منتشر نشده است.

این در حالی است که ظرف تنها ۱۸ روز از زمان عرضه نوت ۷، حدود ۳۵ مورد گزارش در مورد عملکرد نادرست باتری آن و انفجار یا آتش گرفتگی اش منتشر شده و به همین خاطر است که شرکت سازنده تصمیم گرفته برای ایجاد تغییرات، کلیه مدل های فروخته شده را از سطح بازار جمع آوری نماید.

البته لازم است اضافه کنیم که در این بین سامسونگ کار درست را انجام می دهد و با وجود آنکه احتمال آتش گرفتن یا  انفجار این دستگاه بسیار پایین است، حالا با انتشار چنین خبرهایی، خیلی از کاربران دیگر در حین شارژ فبلت خود احساس امنیت نمی کنند. در هر صورت انتشار همین معدود گزارشات پراکنده از آتش گرفتن دیگر محصولات سامسونگ قطعا تاثیر مطلوبی بر وجهه این شرکت نخواهد گذاشت.

در پایان باید اضافه کنیم که این فرد با شرکت سازنده دستگاه تماس گرفته و ظاهرا سامسونگ هم به وی پیشنهاد داده که یا دستگاه تازه ای را در اختیارش قرار دهد یا اینکه مبلغ پرداخت شده برای خرید موبایل را به او باز گرداند.

Samsung-Galaxy-S7-edge-catches-on-fire-while-being-recharged (1) Samsung-Galaxy-S7-edge-catches-on-fire-while-being-recharged

نظرات ۵۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato