برخورد جدی با کالای الکترونیکی قاچاق و بدون گارانتی از اول مهر ماه

برخورد جدی با کالای الکترونیکی قاچاق و بدون گارانتی از اول مهر ماه

غلامحسین کریمی، رئیس اتحادیه ی دستگاه‌ های مخابراتی بار دیگر از برخورد جدی با کالای قاچاق از اول مهر ماه خبر داده و گفته است: «از این تاریخ خرید کالای قاچاق و بدون گارانتی دیگر قابل توجیه نیست و اتحادیه به این موارد رسیدگی نخواهد کرد».

کریمی در توضیح سخنان خود اظهار داشته است: «از ابتدای مهرماه ۹۵ با تصمیم مشترک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات و سازمان صنعت، معدن و تجارت، مقرر شده با کالای قاچاق به شدت برخورد شود».

رئیس اتحادیه ی صنف دستگاه‌ های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی در ادامه افزوده است: «پس از این تاریخ در بازدید های میدانی با کالای قاچاق در انبار، مغازه و هر بستر فروشی برخورد خواهد شد».

کریمی اعتقاد دارد پس از چند دور مبارزه با کالای الکترونیک قاچاق، هم‌ اکنون اصناف در جریان قوانین مبارزه با قاچاق کالا قرار گرفته‌ اند. وی اعلام کرده کتابچه‌ ای نیز در این زمینه در اختیار اعضای صنف قرار داده شده تا ضمن آشنایی با قوانین مربوطه، از خرید و فروش کالای قاچاق اجتناب کنند.

رئیس اتحادیه ی دستگاه‌ های مخابراتی افزوده است: «همچنین اگر خریداری اقدام به خرید کالای قاچاق بدون گارانتی کرد، دیگر قابل توجیه نیست و بعد از تاریخ یکم مهر ماه ۹۵ اتحادیه به این موارد رسیدگی نخواهد کرد».

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato