با 10 بازیکن برتر فیفا 17 آشنا شوید؛ مسی رقابت را به رونالدو باخت

با 10 بازیکن برتر فیفا 17 آشنا شوید؛ مسی رقابت را به رونالدو باخت

یکی از حاشیه های همیشگی FIFA و PES را می توانیم تغییرات قدرت بازیکن ها نسبت به قسمت های قبلی بنامیم. چون علاقه مندان به مستطیل سبز می خواهند بدانند که فوتبالیست های محبوب آن ها چگونه ارزیابی شده اند. با وجود این که سال هاست از مسی به عنوان بهترین بازیکن فیفا یاد می شود، امسال قضیه تغییر کرده و او جایگاه خود را به رونالدو باخت.

کمپانی الکترونیک آرتز ساعاتی پیش از پنجاه فوتبالیست برتر فیفا ۱۷ رونمایی کرد که با توجه به گفته آن ها، این ارزیابی مربوط به بخش های عنوان اصلی و Ultimate Team هست. استودیو سازنده بر اساس عملکرد ۳۶۵ روز گذشته بازیکن ها طی رقابت های لیگ و جام های ملی دست به چنین انتخاباتی زده است.

جالب اینجاست پس از حدود هفت سال، این بار ستاره آرژانتینی بارسا بهترین بازیکن نبوده و رونالدو با یک امتیاز بیشتر به رتبه ابتدایی آمد. جایگاه های بعدی هم به ترتیب نیمار، سوارز و مانوئل نویر دارند. ۱۰ بازیکن برتر فیفا ۱۷ را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

  1. Cristiano Ronaldo – ۹۴ [Real Madrid]
  2. Lionel Messi – ۹۳ [Barcelona]
  3. Neymar – ۹۲ [Barcelona]
  4.  Luis Suárez – ۹۲ [Barcelona]
  5. Manuel Neuer – ۹۲ [Bayern Munich]
  6. Gareth Bale – ۹۰ [Real Madrid]
  7. Zlatan Ibrahimović – ۹۰ [Manchester United]
  8. Jérôme Boateng – ۹۰ [Bayern Munich]
  9. Robert Lewandowski – ۹۰ [Bayern Munich]
  10. David De Gea – ۹۰ [Manchester United]

اگر دوست دارید لیست پنجاه بازیکن برتر را می بینید، می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین الکترونیک آرتز از بهترین فوتبالیست های لیگ انگلستان هم پرده برداری کرده که بین آن ها نام مسعود اوزیل، کوتینیو، سرخیو آگوئرو، ابراهیموویچ، پوگبا و دخیا دیده می شود. فیفا ۱۷ بیست و هفتم سپتامبر [۶ مهر] برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان انتشار خواهد یافت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato