اپل انتشار آخرین بیلدهای WatchOS 3 و macOS Sierra برای توسعه دهندگان را آغاز کرد

به دنبال مراسم رونمایی رسمی از آیفون 7، اپل از همین حالا انتشار آخرین بیلد WatchOS 3 مخصوص توسعه دهندگان را آغاز کرده است. این بیلد گلدن مستر را می توان به صورت یک به روز رسانی برای اپلیکیشن Watch در آیفون دانلود کرد، یا فایل تنظیماتش را به صورت جداگانه از وبسایت مرکز توسعه دهندگان اپل دریافت نمود.

گفتنی است که بیلد گلدن مستر WatchOS 3 آخرین نسخه ای از این سیستم عامل محسوب می شود که پیش از ارائه نسخه عمومی در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد. همانطور که در خبرهای قبلی خواندید، اپل تصمیم گرفته تا در تاریخ 23 شهریور آخرین نسخه از سیستم عامل خود برای اپل واچ را در اختیار عموم کاربران قرار دهد.

اپل وعده داده که آخرین نسخه از  WatchOS هم سرعت سیستم عامل و هم تجربه کاربری کاربران از اپل واچ را به میزان زیادی ارتقا خواهد بخشید. توسعه دهندگانی که می خواهند در این زمان کم باقی مانده تا عرضه رسمی WatchOS 3 امکاناتش را آزمایش کنند، می توانند همین حالا با مراجعه به وبسایت مرکز توسعه دهندگان اپل نسبت به دانلود پروفایل های تنظیمات این نسخه اقدام نمایند.

همچنین تسترها و توسعه دهندگانی که امکان دسترسی به آخرین بیلد WatchOS را دارند می توانند همین حالا با مراجعه به بخش Software Update در اپلیکیشن Watch آیفون خود این به روز رسانی را دریافت کنند.

ضمنا در کنار ارائه نسخه گلدن مستر Watch OS 3، اپل آخرین بیلد macOS Sierra را هم برای توسعه دهندگان منتشر کرده که می توان آن را از طریق اپ استور مک دریافت نمود. شایان ذکر است که برجسته ترین قابلیت های آخرین نسخه macOS تعامل سیری با مک، حالت بازگشایی خودکار دستگاه های مک برای صاحبان اپل واچ و آمدن Apple Pay به مرورگر سافاری هستند.

توجه داشته باشید که پیش از دانلود و تست این نسخه می بایست کد مخصوصی را از صفحه ویژه توسعه دهندگان اپل دریافت کرده باشید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟