موبایل تازه سامسونگ با شماره مدل SM-G5510 در وب سایت هندی Zauba هم رویت شد

موبایل تازه سامسونگ با شماره مدل SM-G5510 در وب سایت هندی Zauba هم رویت شد

حدود دو هفته پیش برایتان نوشتیم که موبایل تازه ای از سامسونگ با شماره مدل SM-G5510 در پایگاه داده GFXBench رویت شده و پس از آن نیز دستگاه مورد اشاره جواز FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده) را دریافت کرد.

در حال حاضر گفته می شود دستگاه های SM-G5510 و SM-G5520، که هر دو جواز مربوط به تکنولوژی وای فای را دریافت کرده اند، احتمالاً جزئی از سری گلکسی On سامسونگ به شمار می روند. اگر شایعات حقیقت داشته باشند، بزودی باید شاهد معرفی دستگاه هایی اقتصادی همچون نسل دوم Galaxy On5 (با شماره مدل SM-G5550) و نسل دوم Galaxy On7 (با شماره مدل SM-G5570) باشیم.

اما گذشته از این، اخیراً موبایل SM-G5510 در لیست وب سایت هندی Zauba نیز (که بر کالاهای صادراتی و وارداتی کشور هفتاد و دو ملت نظارت دارد) رویت شده است. در این لیست آمده اسمارت فون مورد بحث از نمایشگری ۵ اینچی بهره می برد که با اطلاعات پایگاه داده GFXBench در تضاد است؛ چرا که GFXBench اندازه نمایشگر SM-G5510 را ۴.۸ اینچ اعلام کرده بود.

مضاف بر این گفته شده که دو واحد از این دستگاه در تاریخ ۳۱ آگوست وارد خاک هند شده اند تا مراحل آزمایش را پشت سر بگذارند. در تاریخ سوم سپتامبر (یعنی کمتر از هفته پیش) نیز واحد دیگری از این دستگاه به هند آمده تا وارد فاز تحقیق و توسعه شود.

spek-w600

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato