برای استفاده همزمان از هدفون و شارژر آیفون 7 باید 40 دلار هزینه کنید

برای استفاده همزمان از هدفون و شارژر آیفون 7 باید 40 دلار هزینه کنید

اپل با حذف درگاه استاندارد هدفون از آیفون ۷، مشکلات زیادی را برای طرفدارانش به وجود آورده، و البته راه حلی را نیز برای آن ارائه داده. کاربران برای استفاده از هدفون های مجهز به جک ۳.۵ میلیمتری می توانند از دانگل تبدیل این درگاه به لایتنینگ استفاده کنند. اما از آنجا که فقط یک پورت لایتنینگ در آیفون وجود دارد، امکان استفاده همزمان از آن برای گوش دادن به موسیقی و شارژ موبایل وجود ندارد.

با این حال، مشکلی نیست که آسان نشود. کمپانی معتبر سازنده لوازم جانبی Belkin به تازگی مبدلی را ارائه کرده که یک درگاه لایتنینگ را به دو درگاه تبدیل می کند، و بنابراین به طور همزمان می توان شارژر و هدفون جدید را به آن متصل نمود. این وسیله که Lightning Audio + Charge RockStar نام دارد، به قیمت ۴۰ دلار از تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۹ مهر ماه) عرضه می گردد.

hero.372

شرکت سازنده می گوید برای ساخت این محصول همکاری کاملی با اهالی کوپرتینو داشته، یعنی این مبدل تحت مجوز رسمی آنها ساخته شده و در اپل استورها به فروش خواهد رسید. البته چون فقط دو درگاه لایتنینگ در این ابزار تعبیه شده، برای استفاده از هدفون های استاندارد باید از دانگل جک ۳.۵ میلیمتری موجود در جعبه آیفون ۷ نیز بهره بگیرید و ساختار زیر را به وجود آورید:

apple-iphone7-lightning-dongle

طبق اظهارات کمپانی Belkin این محصول از خروجی صوتی ۴۸ کیلوهرتزی ۲۴ بیتی پشتیبانی می کند، و کنترل ها و میکروفون تعبیه شده روی هدفون های اصلی نیز از طریق آن فعال خواهند بود.

بدین ترتیب، اپل راه حل نه چندان دلچسبی را برای مشکلی که به خریداران موبایل هایش تحمیل کرده، ارائه نموده و افرادی که دائم در سفر هستند یا زیاد به موسیقی گوش می دهند، از این به بعد باید مواظب چندین کابل و مبدل و دانگل باشند.

نظرات ۴۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato