مایکروسافت احتمالاً تا چند ماه دیگر فروش موبایل های لومیا را متوقف می کند

مایکروسافت احتمالاً تا چند ماه دیگر فروش موبایل های لومیا را متوقف می کند

مایکروسافت تصمیم دارد فروش موبایل های ویندوزی لومیا را به پایان برساند. این گزارشی است که از سوی وب سایت «WinBeta» منتشر شده است. منبع یاد شده خبر می دهد که یکی از کارمندان مایکروسافت که درخواست فاش نشدن نامش را داشته، این موضوع را عنوان کرده است.

در گزارش وب سایت یاد شده، گفته می شود که مایکروسافت می خواهد تا پایان سال ۲۰۱۶ و در ماه دسامبر، فروش موبایل های سری لومیا را به طور کامل قطع کند. این منبع البته خاطر نشان می کند که احتمال قطع شدن تولید دستگاه های تازه در این تاریخ محتمل تر است.

مایکروسافت در ماه های اخیر چندین بار قیمت لومیاهایی که اکنون به فروش می رساند را کاهش داده است و این موضوع نشانه چندان جالبی برای ادامه حیات این سری از محصولات نیست. لومیا ۶۵۰، ۹۵۰ و ۹۵۰ اکس ال در سراسر اروپا با کاهش قیمت مواجه شده اند. این در حالیست که فروشگاه های دیگر مانند آمازون، به شکل جداگانه تخفیف هایی ویژه برای به فروش رفتن این دسته از محصولات در نظر گرفته اند.

همانگونه که چند ساعت پیش هم گزارش شد، کاربران خبر داده اند که دیگر به سختی می توان در فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت موبایل های ویندوزی لومیا را یافت و این شرکت در هفته های اخیر موجودی محصولات مورد اشاره را در فروشگاه های خود کاهش داده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato