اکشن لانچر ۳ با اضافه کردن برخی از قابلیت های نکسوس لانچر به روز رسانی شد

اکشن لانچر ۳ با اضافه کردن برخی از قابلیت های نکسوس لانچر به روز رسانی شد

اکشن لانچر ۳، یکی از بهترین لانچرهای اندروید ساعاتی پیش به روز رسانی بزرگی دریافت کرده که قابلیت های جدید و پیشرفت هایی را برای آن به ارمغان آورده است. اولین خبر خوشحال کننده برای طرفداران قدیمی این لانچر، امکان تعامل با منوی All Apps نکسوس لانچر است که مطمئنا برای بسیاری می تواند مفید و کاربردی ظاهر شود.

طبق فهرست تغییرات اخیر اکشن لانچر ۳، در آخرین نسخه شاهد دو استایل جدید برای پوشه ها هستید که طراحی آن ها از نکسوس لانچر الگوبرداری شده. مضاف بر این درست مثل نکسوس لانچر حالا می توانید روی داک برای نمایان شدن منوی All Apps از بالا به پایین سوایپ کنید.

توسعه دهنده اکشن لانچر ضمن ارائه گزینه ای برای شفاف کردن پس زمینه داک، امکان شخصی سازی رنگ بندی منوی All Apps، آیکن پوشه ها و پس زمینه داک به وسیله Quicktheme را هم فراهم کرده است. آیتم های جدید دیگر اکشن لانچر ۳ نیز ویجت pill گوگل و ویجت تاریخ هستند.

اگر تا به حال از اکشن لانچر ۳ استفاده نکرده اید، بد نیست بدانید که دانلود آن رایگان است. البته لانچر پرداخت های درون برنامه ای هم دارد، اما خریداری آن ها اجباری نیست و تنها در صورتی که قصد پشتیبانی از توسعه دهنده را داشته باشید می توانید به این کار اقدام کنید.

شایان ذکر است که همچنین می توانید ظاهر و قالب بندی شخصی تان از لانچرهای دیگری مثل Apex و Nova و ... را به اکشن لانچر ۳ بیاورید.

Action Launcher 3
  • Action Launcher 3
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Chris Lacy
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 17 مگابایت

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato