معرفی بازی Three Swipes؛ سین مثل سادگی

معرفی بازی Three Swipes؛ سین مثل سادگی

به محبوبیت بازی هایی همانند ۲۰۴۸ یا Flappy Bird نگاه کنید. نه تیم بزرگی پشت ساخت بازی قرار نداشت، نه شاهد گرافیک چشم نوازی بودیم. سازنده تنها با پرداخت به ایده ای فوق العاده ساده توانست به موفقیت هایی برسد که بعضی استودیوها سال ها به انتظارش نشسته اند؛ عناوینی که با وجود سادگی خود، جریان ساز شدند.

تمام این حرف ها را زدیم تا بگوییم Three Swipes یکی از همین بازی ها است. ساخته استودیو Roboto Games با ایده ساده و استثنایی پشتش، می تواند جا پای عناوینی که گفتیم گذاشته و موفقیت های گوناگونی را به دست بیاورد. اگر دوست دارید بدانید چرا چنین ادعایی می کنیم، با ما و معرفی امروز همراه باشید تا بیشتر با Three Swipes آشنا شوید.

Three Swipes
Three Swipes توانست راه خود را به نامزدهای بهترین بازی مستقل گوگل پیدا کند.

مکانیزم های Three Swipes بسیار ساده هستند و تمام سنین می توانند با تجربه اش لحظات خوبی را برای خود رقم بزنند. گیم پلی بازی پیرامون کنار هم گذاشتن حیوانات یکسان می چرخد. تا این جا عناوین مشابه گوناگونی را دیده اید، با این وجود المانی که توانسته ساخته Roboto Games را متمایز نماید، چگونگی کنترل بازی است.

هر حیوانی را که جا به جا کنید، تمام اجسام همان ردیف هم همراه او حرکت خواهند کرد. شاید به خاطر تفاوت های این بخش، تصور نمایید که ارتباط با Three Swipes سخت باشد. با این وجود به خاطر طراحی خوب پازل ها، از همان ابتدا با کنترل هیجان انگیز بازی انس خواهید گرفت.

Three Swipes - game
بازی قدرت های گوناگونی هم به بازیکن ها هدیه می دهد. به عنوان نمونه اگر چهار حیوان را کنار یکدیگر قرار دهید، یک بمب به عنوان جایزه به شما تعلق خواهد گرفت.

Three Swipes یک عنوان مرحله ای است؛ هر بار باید تعداد مشخصی از حیوانات را کنار یکدیگر قرار دهید. این نکته را اضافه کنیم که هیچ گونه محدودیت زمانی یا حرکتی نخواهید داشت. فقط به یاد داشته باشید که با هر جا به جایی، یک جسم به بازی اضافه می شود. بنابراین پیش از پر شدن مرحله ها، سعی کنید به پیروزی برسید.

از دیدگاه گرافیکی با عنوان ساده ای رو به رو هستید. تصمیم درستی هم بود، این گونه بخش های گوناگون Three Swipes هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته و بازیکن تجربه ای یک دست تر را برای خود به ارمغان می آورد. برای سخن پایانی باید بگوییم ساخته Roboto Games با وجود سادگی خود از بهترین عناوین ۲۰۱۶ به شمار می رود. بد نیست این عنوان را تجربه کنید.

Three Swipes
  • Three Swipes
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Roboto Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۷ / ۱۰۳ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار


اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato