وقوع زلزله در کره جنوبی، توقف موقتی تولید موبایل های سامسونگ را در پی داشت

قدیمی ها همواره بر این باورند که وقتی بداقبالی برایشان رخ می دهد، دردسرهایشان به آن نقطه ختم نخواهد شد و دست کم دو بدشانسی دیگر را نیز در بازه زمانی کوتاهی بعد از آن تجربه خواهند نمود.

ظاهرا این باور قدیمی در مورد سامسونگ کاملا صادق بوده؛ این شرکت همانطور که پیشتر در خبرها خواندید چندی پیش به خاطر گرم شدن بیش از اندازه باتری نوت 7 و دریافت گزارشات پراکنده از آتش سوزی و انفجار این موبایل، طی فراخوانی اقدام به جمع آوری جدیدترین فبلت کهکشانی اش از سطح بازارهای جهانی کرد.

حالا خبر رسیده به خاطر زلزله ای که روز گذشته در کره جنوبی رخ داده، غول فناوری کره ای مجبور گردیده که تولید تلفن همراه در برخی از واحدهایش را متوقف نماید. زلزله اخیر که بزرگی آن برابر با 5.8 ریشتر عنوان شده، ظاهرا تعطیلی بیش از ده واحد صنعتی را به دنبال داشته و سامسونگ هم از شانس بد در فهرست این شرکت ها قرار دارد.

آگهی استخدام

خبر خوب اما این است که توقف فعالیت های شرکت مورد بحث به صورت موقتی بوده تا بررسی های لازم و متداول بعد از وقوع بلایای طبیعی روی کارخانه تولیدی این شرکت انجام شود.

سامسونگ اعلام کرده که هیچگونه کاهشی در تولیدات آن رخ نداده زیرا این شرکت به صورت موقتی فعالیت تجهیزات حساس به لرزش خود را به حالت تعلیق در آورده و بعد از انجام بررسی های لازم کار را از سر گرفته است.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟