سامسونگ احتمالا گلکسی اس ۸ را زودتر از موعد مقرر معرفی می کند

براساس اعلام تحلیلگران موسسه KB Investment & Securities سامسونگ این روزها به شدت تحت فشار است تا اسمارت فون مهم بعدی اش [احتمالا با نام گلکسی اس ۸] را زودتر از موعد همیشگی اش روانه بازار نماید تا از این طریق به نوعی زیان های وارده از فراخوان نوت ۷ را جبران نماید.

یکی از این تحلیلگران باور دارد که عرضه گلکسی اس ۸ تا پایان فصل نخست از سال آتی (که زمان همیشگی رونمایی از عضو جدید خانواده گلکسی اس هم به شمار می رود) ممکن است به نوعی تاثیر منفی روی کسب و کار این شرکت کره ای در حوزه موبایل داشته باشد.

وی همچنین خاطر نشان کرده که معرفی زود هنگام عضو جدید این خانواده «واقع بینانه ترین راهکار» برای باز پسگیری اعتبار و جبران خسارت های مالی فراخوان اخیر سامسونگ خواهد بود.

البته حرف های این فرد در هیج نشریه منتشر نشده بود، اما با کمی تامل در مورد آن روشن است که سامسونگ قادر خواهد بود با معرفی یک محصول تازه و معطوف نمودن حواس مخاطبان به آن، شرایط را به نفع خود تمام کرده و نظر کاربران و تحلیلگران را به نفع خود تغییر دهد.

این را هم اضافه کنیم که احتمالا جمعی از کاربران نسبت به عرضه زود هنگام این محصول کمی محتاط عمل خواهند کرد و این نگرانی در ذهنشان شکل می گیرد که مبادا عجله سامسونگ در معرفی گلکسی اس ۸ باعث تجمیع مشکلات نوت ۷ در آن شده باشد.

از دیدگاه سامسونگ نیز قطعا سرمایه گذاری برای توسعه و ساخت یک محصول جدید به مراتب مقرون به صرفه تر از صرف هزینه برای تثبیت مجدد جایگاه نوت ۷ در بازار خواهد بود.

گفتنی است که براساس اعلام منابع مطلع سامسونگ کار تامین نمایشگرهای خمیده برای موبایل پرچمدار بعدی اش یعنی گلکسی اس ۸ را آغاز کرده و ظاهرا در نظر دارد به تولید مدل فلت از موبایل های خود برای همیشه پایان دهد.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟