علامت سبز رنگ باتری، راهی برای تشخیص واحدهای سالم گلکسی نوت 7

علامت سبز رنگ باتری، راهی برای تشخیص واحدهای سالم گلکسی نوت 7

اواخر ماه جاری میلادی و هنگامی که سامسونگ واحدهای سالم فبلت گلکسی نوت ۷ را به دست مشتریان برساند، شاخصه خاصی در این واحدهای اسمارت فون پرچمدار کره ای ها به چشم خواهد خورد که به کمک آن می توان دستگاه را از واحدهای آسیب پذیر تمیز داد.

به گزارش وب سایت ZDNet، سامسونگ تغییری کوچک در آیکن باتری نوت ۷ به وجود خواهد آورد که معمولاً در گوشه سمت راست رابط کاربری دستگاه به چشم می خورد. در حالی که آیکن باتری واحدهای قدیمی نوت ۷، سفید رنگ است، مدل های جدید علامتی سبز رنگ را به نمایش می گذارند که به راحتی امکان تشخیص سالم بودن باتری موبایل را فراهم می آورد.

ناگفته نماند که سامسونگ از همین حالا عرضه واحدهای سالم گلکسی نوت ۷ را به خرده فروشی و اپراتورهای مخابراتی آغاز کرده و مشتریان می توانند تا روز ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریورماه) آنها را دریافت یا خریداری کنند.

پیش از فراخوان سامسونگ برای معاوضه نوت ۷، کمپانی کره ای ۲.۵ میلیون واحد از موبایل پرچمدار خود را به بازار سراسر جهان تزریق کرده که ۴۰۰ هزار واحد از آنها به مشتریان فروخته شده بودند. با این همه، سامسونگ فراخوانی برای تمام این ۲.۵ میلیون واحد منتشر کرد و گفته می شود که تا سه روز دیگر، تمام ۴۰۰ هزار نسخه فروخته شده، تعویض خواهند شد.

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato