تریلر داستانی Call of Duty: Infinite Warfare جان اسنو را متفاوت تر از همیشه نشان می دهد

تریلر داستانی Call of Duty: Infinite Warfare جان اسنو را متفاوت تر از همیشه نشان می دهد

از Call of Duty: Advanced Warfare بود که کمپانی اکتیویژن تصمیم گرفت با استفاده از بازیگرهای معروف، فروش عنوان خود را افزایش دهد. همین نسخه کوین اسپیسی که با House of Cards توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد، نقش کاراکتر منفی را ایفا کرد و برای بخش Exo Zombies هم شاهد شخصیت های محبوبی بودیم. اتفاقا تیم بازیگری عملکرد خوبی داشت و خود کوین اسپیسی نامزد چندین جایزه شد.

اما این که اکتیویژن از نام آن ها برای بازاریابی بهتر Advanced Warfare استفاده کرد، بر کسی پوشیده نیست. آن ها همین روند را با Infinite Warfare ادامه داده و برای آنتاگونیست ساخته خود یکی از محبوب ترین بازیگرهای سریال های تلویزیونی را به خدمت گرفته اند؛ این بار Kit Harington، جان اسنو در گیم آو ترونز، به عنوان شخصیت منفی اینفینیت وارفیر انتخاب شده است.

امروز هم آمریکایی ها تریلر داستانی جدیدی از عنوان مورد بحث به انتشار رساندند تا بازیکن ها هنرنمایی متفاوت کیت هرینگتون را ببینند. جالب اینجاست او تنها نبوده و Conor McGregor که به عنوان قهرمان مبارزات UFC از وی یاد می شود، هم میبینیم. بد نیست بدانید وظیفه بازیکن این است تا آن ها را از پا در بیاورد؛ هرینگتون نقش فرمانده ای با نام Salen Kotch را داشته و کاراکتی که کانر مک گرور صداپیشگی می کند از همراهان او هست.

تیم سازنده اینفینیت وارفیر پیشتر گفته بود می خواهد همان مسیری که این فرنچایز با مدرن وارفیر طی کرد را دوباره رفته و با تغییرات گسترده، موفقیت های گوناگونی به دست بیاورد. با وجود حاشیه هایی که پیرامون اینفینت وارفیر است، باید ببینیم اکتیویژن چگونه می تواند از آزمون سخت خود سربلند بیرون بیایید. این عنوان چهارم نوامبر [۱۴ آبان] برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی به انتشار می رود.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato