اپلیکیشن Google Photos با امکان اشتراک گذاری سریع تر تصاویر به روز شد

اپلیکیشن Google Photos با امکان اشتراک گذاری سریع تر تصاویر به روز شد

اپلیکیشن Photos، یکی از محبوب ترین محصولات نرم افزاری گوگل امروز آپدیتی دریافت کرده که دو قابلیت جدید و کارآمد را به آن اضافه می کند. در نسخه جدید فوتوز می توان تصاویر را سریع تر از گذشته با دیگر افراد به اشتراک گذاشت، و ضمنا قابلیتی به آن اضافه شده که می تواند به طور خودکار از تصاویر مرتبط شما ویدئو کلیپ های کوتاه و جذاب بیافریند.

گوگل برای ارتقای تجربه اشتراک گذاری تصاویر با فوتوز، منوی Share اپلیکیشن را از نو طراحی کرده تا بتوان به مخاطبین و اپلیکیشن هایی که تصاویر در آن ها قابل اشتراک گذاری است سریع تر دسترسی داشت. اگر مخاطب شما از گوگل فوتوز استفاده کند، وقتی که عکسی به اشتراک می گذارید نوتیفیکشنی برای اطلاع رسانی این موضوع به وی ارسال خواهد شد.

در غیر این صورت، یعنی زمانی که مخاطب شما اپلیکیشن فوتوز را نصب نکرده باشد یک لینک برای تماشای تصاویر برای او ارسال می گردد. اما قابلیت جدید دیگر در به روز رسانی گوگل فوتوز، ساخت خودکار ویدئو کلیپ از آخرین عکس ها و ویدئوهای شماست.

البته فوتوز پیش از این آپدیت هم می توانست این کار را انجام دهد، اما گوگل ادعا دارد که در این نسخه قابلیت مورد بحث را با ساخت کلیپ بر اساس مفاهیم خلاقانه ارتقاء داده است. گوگل این قابلیت را Movie Concepts نام نهاده و آن را ابزاری می داند که قادر است ویدئوهایی که خواستار خلق شان به طور دستی هستید را به طور خودکار برایتان بیافریند.

Movie Concept های گوگل فوتوز هر کدام تم مخصوص به خود را دارند و گوگل قرار است به زودی تم هایی با موضوع خاطرات تابستان و رویدادهای رسمی (مثل مراسم ازدواج) را به این اپلیکیشن اضافه نماید. نسخه جدید گوگل فوتوز را می توانید همین حالا از پلی استور یا وبسایت APK Mirror دانلود کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato