سامسونگ می گوید 26 پرونده آتش گرفتن گلکسی نوت 7 دروغین بوده است

سامسونگ می گوید 26 پرونده آتش گرفتن گلکسی نوت 7 دروغین بوده است

ماجراهای گلکسی نوت ۷ و باتری های معیوبی که سامسونگ به کار گرفته پایان ندارند و هر روز گزارش های جدیدی از آتش گرفتن فبلت های کره ای منتشر می شود اما این شرکت معتقد است که همه این گزارش ها صحیح نیستند و برای مثال، ۲۶ مورد از شکایات مشتریان از آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ ساختگی بوده است.

۹ مورد در آمریکا، ۳ مورد در کره جنوبی، ۲ مورد در فرانسه و ۱ مورد در کشورهای انگلستان، کانادا، سنگاپور، فیلیپین، ترکیه، ویتنام، کرواسی، رومانی، عراق، لبنان، امارات متحده عربی و جمهوری چک تاکنون گزارش شده که سامسونگ آن ها را غلط اعلام کرده است.

کره ای ها می گویند که در ۱۲ پرونده، دستگاه هیچگونه مشکلی نداشته، در ۷ مورد دیگر شاکی اصلا در دسترس نیست و در ۷ پرونده باقی مانده هم شاکی یا دستگاه را دور انداخته، یا ادعای خود را لغو کرده است.

بعضی مشتریان سعی داشته اند از این فرصت استفاده کرده تا تلفن همراه جدید و رایگانی از سامسونگ بگیرند اما همه موفق به اثبات ادعای خود نشده اند. برای مثال شخصی گفته که حین آتش گرفتن موبایل، آن را سریعا از پنجره ماشین بیرون انداخته تا خسارتی وارد نشود.

با این حال، رسیدگی به چنین پرونده هایی برای سامسونگ بسیار دشوار خواهد بود. آن ها عرضه گلکسی نوت ۷ ایمن و بدون مشکل را به بازار آغاز کرده اند و صدها هزار واحد از فبلت های مشکل دار نیز از سطح بازار جمع شده است.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato