ایسوس XG-U2008؛ سریعترین سوئیج شبکه با دو پورت 10G

ایسوس XG-U2008؛ سریعترین سوئیج شبکه با دو پورت 10G

شرکت ایسوس به عنوان یکی از باسابقه ترین تولیدکنندگان سخت افزار شبکه، به تازگی از سریعترین سوئیچ خود با نام XG-U2008 رونمایی کرده است. این سووئیچ دارای ۲ پورت نسل جدید ۱۰G است که امکان دستیابی به بالاترین سرعت در انتقال داده های بین شبکه ای را مهیا می کند.

در همین راستا نماینده این برند در کشورمان، با ارسال بیانیه ای خبری برای دیجیاو تصمیم دارد کاربران را بیشتر با فناوری این محصول آشنا نماید. متنی که در ادامه مطالعه می فرمایید، توسط شرکت ایسوس نگارش شده است. 

شبکه فوق سریع ۱۰ گیگابیت بر ثانیه

XG-U2008 (6)-w600

XG-U2008 ایسوس یکی از سریعترین سوئیچ های حال حاضر دنیا است که با اتکاء بر نسل جدید ارتباطات ۱۰G، می تواند ۱۰ برابر سریعتر از راهکار گیگابیتی، داده ها را در بستر پرسرعت شبکه انتقال دهد. XG-U2008 دارای ۲ پورت ۱۰G با رابط استاندارد RJ45 است و می تواند به طور خودکار با شبکه های کند تر ۱۰۰/۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه نیز تعامل داشته باشد.

XG-U2008 (3)-w600

راهکار ۱۰G برای مراکز داده یا سرورهایی با حجم پردازش سنگین مناسب است و در کسب و کار می تواند سرعت پردازش و انتقال داده ها را به طور چشمگیری افزایش دهد و از محدود شدن سرعت انتقال در رسانه جلوگیری کند.

راه اندازی آسان بدون نیاز به تنظیمات خاص

XG-U2008 (5)-w600

XG-U2008 با هدف کاربری آسان طراحی شده و با اتصال کابل برق دستگاه، آماده به کار می شود. پس از اتصال سوکت ها به هر یک از پورت ها، به طور خودکار پیکربندی آن با بهینه ترین حالت ممکن آماده می شود. در شبکه مبتنی بر کابل، همواره نگرانی از قدرت سیگنال و کیفیت آن وجود دارد.

هر پورت ۱۰G با سه چراغ LED کیفیت سیگنال شبکه را نشان می دهد که رنگ آبی به معنای استفاده از بالاترین کیفیت شبکه ۱۰G، رنگ سفید به معنای استفاده در حالت ۱G و رنگ زرد نیز به معنای کیفیت بد، بستر شبکه را به سادگی مشخص می کند. همچنین در پنل جلوی XG-U2008، برای هر پورت نیز به طور جداگانه چراغ نشانگر وضعیت تعبیه شده است.

طراحی باریک و شیک

XG-U2008 (2)-w600

در طراحی XG-U2008، ایسوس از فلسفه Zen الهام گرفته شده است که قسمت بالایی آن از جنس آلومینیوم خش دار و با طراحی دوایر متحدالمرکز است. بر خلاف دیگر سوئیچ های رایج، ظاهر آن جلوه ای زیبا به محیط کار می بخشد و طراحی بدون فن آن نیز باعث حذف صدای دستگاه در هنگام کار شده و آرامش محیط کار را حفظ خواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato