صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد

صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد

فردی چینی گزارش می دهد که در روز دوشنبه یک تلفن هوشمند گلکسی نوت ۷ از سامسونگ خریداری کرده و پس از گذشت کمتر از ۲۴ ساعت، شاهد منفجر شدن این دستگاه بوده است.

این شخص خبر می دهد که موبایل خود را از طریق فروشگاه چینی «JD.com» خریداری کرده است. مرد ۲۵ ساله ای که «Hui Renjie» نام دارد، می گوید که آتش گرفتن موبایل منجر به آسیب دیدگی جزئی دو انگشت او شده اما از آنجایی که نوت ۷ بر روی مک بوک او قرار داشته، باعث شده تا به این لپ تاپ نیز آسیب وارد شود.

Note-7-and-MacBook-w600

وی خبر می دهد که یکی از مسئولین سامسونگ در چین، به سرعت به ملاقاتش آمده و پیشنهاد تعویض این موبایل را داده، اما فرد متضرر پیشنهاد را رد نموده و اعلام کرده که تصمیم دارد این موضوع را رسانه ای کند، چرا که به بیان علت اصلی آتش سوزی از سوی سامسونگ اعتماد ندارد.

خبرگزاری «بلومبرگ» در این میان با سامسونگ تماس گرفته و از طریق ایمیل، این پاسخ را دریافت کرده است: «با این مشتری تماس حاصل کرده ایم و زمانی که دستگاه را از او دریافت کنیم، آزمایش هایی برای یافتن علت روی دادن این مشکل انجام خواهیم داد.»

مشکل آتش سوزی در گلکسی نوت ۷، مسئله جدیدی نیست اما سامسونگ خبر داده بود که سری جدید این محصولات، امن هستند و کاربران می توانند با خیال راحت آنها را تهیه کنند.

Mark-of-safety-w600

در این بین سامسونگ پیش از این گفته بود که یک مربع سیاه رنگ بر روی جعبه گلکسی نوت ۷، نشان دهنده جدید و امن بودن دستگاه است. این در حالیست که اکنون یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن، منفجر شده و باید دید در نهایت پاسخ رسمی سامسونگ، پس از دریافت این دستگاه از فرد چینی چه خواهد بود.

نظرات ۶۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato