کمپانی گارمین، دستبندهایی مخصوص کودکان می سازد

گارمین، دستبند های سری Vivofit را کمی تغییر شکل داده، ساده تر کرده و در رنگ بندی های شاد و جذابی توسعه داده تا محصولی جدید به نام Vivofit Junior پدید آید، دستبندی مخصوص کودکان که قادر است برخی فاکتورهای مهم نظیر تعداد قدم، خواب، تحرک و وظایفی که به آن ها سپرده شده را پایش کند.

کودکان هم که معمولا سر به هوا هستند و چندان نمی دانند چطور از وسیله های خود مراقبت کنند. به همین سبب، گارمین سعی کرده دستگاه را تا حد امکان ایمن بسازد و به همین جهت در برابر ورود آب و غبار مقاوم است.

با استفاده از راهکار گیمیفیکیشن، والدین می توانند به کودکان خود وظایفی را محول کرده و پس از انجام این وظایف، امتیازی برای آن ها آزاد شود.

زمانی این امتیازها جذاب می شود که دوستان شان نیز در این بازی شریک باشند و همگی برای کسب بیشترین امتیاز تلاش کنند. در نتیجه مرتب کردن اتاق، مسواک زدن، غذا خوردن سر وقت، مصرف داروها، ورزش کردن و به طور کل مدیریت کودکان شکل بسیار جذابی به خود می گیرد.

پدر و مادر می توانند از طریق اپلیکیشن موبایل، همه این مسائل را پایش کرده و وظایف را مشخص کنند. این دستگاه را می توان با قیمت 80 دلار خریداری کرد و اپلیکیشن آن نیز به رایگان در دسترس قرار گرفته است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟