معرفی بازی پرندگان ماهی گیر 2؛ سفر فلپی برد به ماقبل تاریخ

معرفی بازی پرندگان ماهی گیر 2؛ سفر فلپی برد به ماقبل تاریخ

تنها نام «گلیم گیمز» کافی است تا دارندگان اسمارت فون ها دست به تجربه عنوانی بزنند. این استودیو که با ساخت موتوری توانست به موفقیت های گوناگونی دست پیدا کند، امسال گستره فعالیت هایش را افزایش داده و هم اکنون که این مطلب را می نویسیم آن ها چهار اپلیکیشن را به انتشار رسانده اند؛ هی تاکسی، سنتوری، موتوری ۲ و عنوانی که امروز می خواهیم معرفی کنیم.

«پرندگان ماهی گیر ۲» همانند قسمت ابتدایی خود با الهام از مکانیزم های گیم پلی Flappy Bird تجربه ای اعتیادآور و هیجان انگیزی را برای بازیکن ها به ارمغان می آورد، عنوانی ساده که می تواند با المان های جذابش روزها مخاطبینش را سرگرم می کند. اگر دوست دارید با ساخته جدید استودیو گلیم گیمز آشنا شوید، با ما و معرفی عنوان پرندگان ماهی گیر ۲ همراه باشید.

پرندگان ماهی گیر
برای این که پرندگان روی یک خط تقریبا مستقیم حرکت کنند، باید انگشت خود را ثابت روی صفحه نگه دارید.

داستان از این قرار است که پرندگان ماقبل تاریخ تا مرز انقراض پیش رفته و آن ها باید با تغذیه از ماهی ها خود را نجات دهند. اینجاست که بازیکن نقش خود را پیدا می کند؛ پرندگان را برای گرفتن ماهی ها یاری نمایید. همان طور که گفتیم، گیم پلی پرندگان ماهی گیر ۲ تفاوت چندانی با قسمت پیشین نداشته و برای پرواز پرنده ها کافیست روی صفحه اسمارت فون کلیک کنید تا آن ها به پرواز در بیایند.

ساخته گلیم گیمز همانند بیشتر اپلیکیشن های این استودیو یک عنوان رکوردی بوده و باید فرود به سمت دریا، ماهی های بیشتری به دست بیاورید. اکنون پرسش اینجاست پرندگان ماهی گیر ۲ چگونه بازیکن ها را به چالش خواهد کشید. جدا از این که نباید به صخره ها اصابت نمایید، موجوداتی هم درون آب و هنگام پرواز خواهید دید که اگر به آن ها برخورد کنید، باخته و مجبورید تا از ابتدا دست به تجربه بازی بزنید.

پرندگان ماهی گیر - بازی
اگر می خواهید پرندگان فرود بیایند، نباید روی صفحه اسمارت فون ضربه بزنید. بزرگترین تفاوت بازی با قسمت قبلی اش را می توانیم محیط بنامیم. این بار دریاچه ای که هستید بزرگتر شده و به راحتی می توانید زیر آب شنا کنید. همین المان به تنهایی توانسته تا پرندگان ماهی گیر ۲ را بهتر از عنوان پیشین نماید.

با دریافت ماهی های بیشتر هم می توانید پرندگان جدیدی را آزاد کرده و با آن ها با پرواز در بیایید. گلیم گیمز پیشتر با ساخت عناوین محبوبش نشان داده که می داند محیط ها را چگونه بسازد تا کاربرها از بازی استقبال کنند. پرندگان ماهی گیر ۲ از همین قاعده پیروی کرده و طراحی موجودات کنار رنگ بندی شاد محیط ها توانسته اند تا جذابیت بازی را افزایش دهند.

به تمام این المان های مثبت یک موسیقی شاد را اضافه نمایید تا بدانید که تجربه ساخته گلیم گیمز تا چه قدر می تواند مفرح باشد. برای سخن پایانی باید بگوییم اگر خواهان عنوانی هستید که ضمن سادگی شما را به چالش بکشد، پرندگان ماهی گیر ۲ را از دست ندهید. حجم نه چندان زیاد بازی هم دلیلی برای تجربه نکردنش باقی نمی گذارد.

پرندگان ماهی گیر 2
  • پرندگان ماهی گیر ۲
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گلیم گیمز
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۸.۳ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato