همکاری فولکس واگن و جک برای تولید خودروهای الکتریکی

همکاری فولکس واگن و جک برای تولید خودروهای الکتریکی

فولکس واگن در نظر دارد تا خودروی الکتریکی مقرون به صرفه ای را با همکاری شرکت Anhui Jianghuai Automobile  که با نام JAC شهره است تولید کند. در واقع این یکی از اولین گام های شرکت فولکس واگن برای افزایش روز افزون خودروهای الکتریکی خواهد بود.

jac_iev5_3-w600-h600

این شرکت که به صورت سرمایه مشترک یا همان جوینت ونچر شروع به فعالیت خواهد کرد، با سرعت بسیاری به سراغ پلت فرم های برقی شرکت جک خواهد رفت و فولکس واگن با انتقال تکنولوژی به جک، محصولات جدید تمام برقی را روانه بازار خواهند کرد. در حال حاضر شرکت جک دو مدل تمام الکتریکی را بر روی خط تولید دارد.

1-w600-h600

مدل IEV5 که یک سدان چهاردرب کامپکت به حساب می آید که با باتری ۲۳ KWh و موتور ۶۷ اسب بخاری، بردی برابر با ۲۰۰ کیلومتر را در اختیار شما قرار می دهد. مدل دیگر که با نام IEV6S خوانده می شود، یک هاچبک ۵ درب است که بردی برابر با ۲۵۱ کیلومتر دارد. این مدل از یک موتور ۱۱۴ اسب بخاری و باتری ۳۳ KWh بهره می برد.

4-w600-h600

جک نهمین شرکت بزرگ خودروسازی چین است اما در بخش خودروهای برقی پرچمدار تمامی خودروسازان چینی به شمار می رود. همکاری فولکس واگن به همین جا ختم نمی شود و احتمال همکاری با برندهایی همچون SAIC و FAW هم می رود.

bd900083d24bcd433fb-w600-h600

دولت چین به دلیل آلودگی های زیست محیطی که اکثر شهرهای این کشور با آن دچار شده است به دنبال قوانین جدیدی است تا فروش خودروهای احتراق داخلی را به کلی در مناطقی که شرایط بسیار بحرانی دارند متوقف کند و تنها خودروهای مجهز به قوای محرکه الکتریکی توانایی خرید و فروش در این مناطق خواهند داشت.

jac_iev6s-w600-h600

شرکت مرسدس بنز هم با سرمایه گذاری مشترکی که با شرکت BYD چین داشته، محصولات تمام برقی را با نام این برند در حال تولید دارد و تکنولوژی و پلت فرم خودروهای خود را در اختیار این شرکت چینی قرار داده است.

2017-bdnt-denza-400-w600-h600

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato