فیفا 17 برای ویندوز 10 موبایل منتشر شد

فیفا 17 برای ویندوز 10 موبایل منتشر شد

با وجود طولانی شدن انتظار برای عرضه نسخه های اندروید و iOS جدیدترین نسخه فیفا، الکترونیک آرتز نسخه ویندوز ۱۰ موبایل این بازی محبوب را برای تلفن های هوشمند ویندوزی منتشر کرد.

همچون اغلب بازی های فیفا برای دستگاه های قابل حمل، فیفا ۱۷ ویندوز موبایل به نوعی نسخه به روز رسانی شده ی بازی سال گذشته بوده و تقریباً تغییر چشم گیری در آن مشاهده نمی شود. به علاوه مود Career از آن حذف شده و در مقابل دو بخش کاملاً جدید با نام های Attack Mode و Leagues به آن اضافه گردیده است.

بخش جدید Attack، مجموعه جدیدی از مسابقاتی است که تمرکز اصلی آن روی گل زدن هر چه بیشتر بوده و برد و باخت تفاوت زیادی ایجاد نمی کند. همانطور که از نامش مشخص است، با به ثمر رساندن گل های بیشتر، سریعتر پیشرفت خواهید کرد.

fifa17winmobile

دیگر مود اضافه شده لیگ های مختصری در اختیارتان قرار می دهد که از طریق آن می توانید با سایر دوستانی که فیفا ۱۷ موبایل بازی می کنند، رقابت کنید. در این بخش با تجربه مسابقات دوستانه، و یا شرکت در مسابقات آنلاین با دوستان خود همراه شده و سایر لیگ های دوستانه در جهان را به چالش بکشید. این مود جذاب از ۳۰ لیگ مختلف پشتیبانی کرده و با موفقیت در آنها می توانید به کسب جوایز و بازیکنان جدید بپردازید.

الکترونیک آرتز با بهینه سازی سیستم گیم پلی و هوش مصنوعی نسخه های قبلی، تلاش داشته فیفا ۱۷ روی دستگاه های میان رده و با سخت افزار ضعیف تر نیز اجرا شود. لازم به ذکر است این بازی در برخی موارد دچار باگ های متعدد و بعضاً بسته شدن کلی اپلیکیشن می شود که البته بدون شک با به روز رسانی های بعدی رفع و رجوع خواهند شد.

FIFA 17 Windows Mobile
  • FIFA 17 Windows Mobile
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: الکترونیک آرتز
  • سیستم عامل: ویندوز ۱۰ موبایل
  • حجم: ۱۱۸ مگابایت
دانلود

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato