مرسدس بنز رکورد شکست؛ فروش بیش از 200 هزار خودرو لوکس در یک ماه

مرسدس بنز رکورد شکست؛ فروش بیش از 200 هزار خودرو لوکس در یک ماه

در ماه سپتامبر  مرسدس توانست بیش از ۲۱۱.۲۸۶ هزار خودرو در سرتاسر جهان تحویل مشتریان خود دهد. در واقع با توجه به آمار ۹۰ ساله ای که از فروش محصولات این شرکت در دست است. مرسدس در هیچ کدام از ماه های ۹۰ سال حیات خود به این میزان خودرو به فروش نرسانده است.

2017-mercedes-benz-c300-cabriolet-w600-h600

در تمام طول سال مرسدس با رشد فروش  روبه رو بوده است. مرسدس تا به این جای سال میلادی بیش از ۱/۵۳۷/۹۲۱ دستگاه به فروش رسانده و مقایسه با سال میلادی اخیر رشدی ۱۱.۷ درصدی را نشان می دهد. در ماه سپتامبر مرسدس در تمامی بازارها توانسته به عنوان پر فروش ترین برند در دسته برندهای خودروسازان لوکس قرار بگیرد.

2017-mercedes-benz-c300-cabriolet8-w600-h600

آلمان، فرانسه، اسپانیا، پرتغال، سوییس، ژاپن، تایوان، آمریکا، کانادا و مکزیک بازارهایی اند که مرسدس در ماه اخیر حاکم بی چون چرای آن بوده است.

2017-mercedes-benz-e400-wagon-review-w600-h600

در این ماه مرسدس خودروهای جدیدی همچون: Eکلاس واگن و C کلاس کابریولت و GLC کوپه را عرضه کرده است. بیشترین میزان فروش در محصولات جدید به شاسی بلند ها بر می گردد که در حدود ۴۲.۲ درصد رشد داشته است که نشان دهنده اقبال بازار برای شاسی بلند های مرسدس بنز است که در سایزهای مختلفی تولید می شوند.

2017-mercedes-benz-glc-coupe-first-8-w600-h600

خودروهای اسمارت هم به فروش ۲ میلیون در طول ۱۸ سال اخیر رسیده اند که نشان دهنده قدرت مرسدس در بخش خودروهای میکرو است. مرسدس توانسته از رقبای اصلی خود همچون بی ام و، آئودی و لکسوس پیشی بگیرد، در صورتی که به مدت زیادی در زمینه میزان فروش در پشت این رقبا در حال حرکت بود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato