ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

تست میزان مقاومت پیکسل گوگل در آب [تماشا کنید]

با وجود اینکه تلفن های هوشمند پیکسل به هیچ وجه ضد آب نبوده و تنها دارای استاندارد IP53 (مقاومت کافی در برابر خاک و مقاومت جزئی در مقابل قطرات آب) هستند، تست های اخیر نشان ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۰

با وجود اینکه تلفن های هوشمند پیکسل به هیچ وجه ضد آب نبوده و تنها دارای استاندارد IP53 (مقاومت کافی در برابر خاک و مقاومت جزئی در مقابل قطرات آب) هستند، تست های اخیر نشان می دهد محصول جدید گوگل به خوبی در زیر آب دوام می آورد.

تیم شبکه اجتماعی iTechWorld با قرار دادن یک دستگاه موبایل پیکسل درون آب، به مقاومت سی دقیقه ای این محصول پی برده است؛ هرچند تصاویر مشاهده شده فقط عملکرد لحظه ای این تلفن هوشمند را نشان داده و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد؛ در نتیجه به هیچ وجه پیکسل خود را درون آب قرار ندهید.

ویدیوی زیر مقاومت پیکسل در برابر آب را در سه سناریو مختلف از جمله قرار گرفتن در محیط بارانی، پاشیدن و اسپری شدن قطرات و غرق شدن در ظرف آب به تصویر می کشد. دستاورد جدید و پرطرفدار گوگل به خوبی از پس هر سه آزمایش برآمده و کاملاً بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد.

بعد از دل چرکینی هواداران نسبت به مقاوم نبودن پیکسل های مورد انتظار در برابر آب، تست های اخیر نشان می دهد این تلفن هوشمند چندان هم ضعیف نیست. هرچند ممکن است در طولانی مدت واکنش نشان داده و همچنان به مواظبت از دستگاه خود تاکید می گردد.

در ادامه ویدیوی این آزمایش جالب توجه را تماشا کنید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (6 مورد)
  • Android_ios
    Android_ios | ۳ آبان ۱۳۹۵

    دوستانی که میگن این نوع تست فلانه و الکیه و ملاک نیستو ازین حرفا باید بگم دوستان
    برای گوشی ای که زد آب نیس خیس کردنش هم ملاکه
    این که دیگه اندازه یه پارچ آب رو سرشه که فک کنم برا ضد آب بودن همینم کافی باشه چون ماها معمولا وقتی گوشیمون تو آب یا جایی میوفته سریع میکشیمش بیرون و در حالت معمول هم توی پارچی چیزی یا دست بچه ای باشه آب بریزه روش نه اینکه بیوفته تو دریا

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی