پاناسونیک آینده رویایی خانه های هوشمند را می سازد [تماشا کنید]

پاناسونیک آینده رویایی خانه های هوشمند را می سازد [تماشا کنید]

پاناسونیک آینده رویایی خانه های هوشمند را می سازد [تماشا کنید]

کمپانی پاناسونیک در نمایشگاه سیاتک ۲۰۱۶ کشور ژاپن از خانه هوشمند مجهز به اینترنت اشیائی پرده برداشته که با ارائه تجربه ای منحصر به فرد، آینده ی منازل بشر را نمایش می دهد.

قفسه های آشپزخانه جذاب این خانه به نمایشگرهای نامرئی مجهز بوده که با استفاده از اینترنت به تعامل با مصرف کننده می پردازد و برای تنظیم دما یا شرایط نگهداری لوازم تدارک دیده شده است.

تلویزیون های کشویی OLED پاناسونیک نیز با کیفیت فوق العاده ای روی دیواره ها و درب کابینت ها قرار گرفته و در صورت لزوم می توانید آنها را به شیشه ای نامرئی تبدیل کنید.

panasonic-transparent-oled2-w600

میزهای نهارخوری تعبیه شده در مرکز آشپزخانه که در ابتدا به عنوان یک میز معمولی دیده می شوند، می توانند به طور مستقیم غذاهای شما را در بشقابتان تفت داده، در حالی که مابقی سطح چوبی میز در حالت عادی باقی بماند.

این میز هوشمند با بهره مندی از اینترنت نحوه پخت و پز بهتر غذای مورد نظرتان را به نمایش گذاشته و میزان ادویه جات آن را نیز تعیین می کند.

گفتنی است بازار خانه های هوشمند مجهز به اینترنت اشیا در حال حاضر ارزشی معادل ۴۶ میلیارد دلار دارد و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۲ به ۱۲۰ میلیارد دلار برسد.

در ادامه ویدیوی معرفی و نمایش ویژگی های منحصر به فرد خانه و آشپزخانه هوشمند پاناسونیک را تماشا کنید:

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل