ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

خودروی الکتریکی فارادی فیوچر در نمایشگاه CES 2017 رونمایی خواهد شد

همان طور که می دانید کمپانی «فارادی فیوچر» که یکی از شرکت های معتبر در زمینه توسعه و ساخت خودروهای الکتریکی به شمار می رود، در نمایشگاه CES 2016 از اتومبیل مفهومی Zero1 رونمایی کرد. ...

حمید مقدسی
نوشته شده توسط حمید مقدسی | ۳ آبان ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۰

همان طور که می دانید کمپانی «فارادی فیوچر» که یکی از شرکت های معتبر در زمینه توسعه و ساخت خودروهای الکتریکی به شمار می رود، در نمایشگاه CES 2016 از اتومبیل مفهومی Zero1 رونمایی کرد. البته در آن زمان بیشتر کارشناسان معتقد بودند ارائه این کانسپت بدون اعلام برنامه های آتی و پیشرفت های عملی، بیهوده به نظر می رسد.

حال ظاهراً این کمپانی قصد دارد در نمایشگاه CES سال آتی میلادی که در ماه ژانویه 2017 برگزار می شود، به انتقادات فوق پاسخ داده و اولین خودروی شخصی الکتریکی اش را در معرض دید عموم قرار دهد.

faraday-future-ces-2017

در همین رابطه مدیران کمپانی چینی LeEco طی مراسم بزرگی که به تازگی در سن فرانسیسکو برگزار کردند، به طور ضمنی این موضوع را تأیید نموده و اظهار داشتند «فارادی فیوچر» با حضور در CES 2017 خودروی الکتریکی مورد بحث را معرفی خواهد کرد. از آنجا که LeEco یکی از سهامداران شرکت مذکور به شمار می آید، پس می توان به این خبر اطمینان داشت.

همچنین حساب کاربری رسمی Faraday Future نیز با ارسال عبارت «رونمایی از آینده» در CES 2017 شایعات فوق را تقویت نمود، ضمن اینکه سخنگوی کمپانی فوق نیز از طریق ایمیل، حضورشان در این نمایشگاه را به طور رسمی تأیید کرد.

با این حال، هیچ اطلاعاتی در مورد خودروی الکتریکی «فارادی فیوچر» در دسترس نیست و باید چند ماه منتظر بمانیم تا از کم و کیف موضوع باخبر گردیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی