کنفرانس خبری اپل به روایت آمار و ارقام

کنفرانس خبری اپل به روایت آمار و ارقام

اپل در جریان کنفرانس خبری خود از سه محصول جدید تحت عنوان مک بوک پرو، پرده برداشت و بسیاری را خوشحال و شگفت زده و بسیاری دیگر را از تصمیم هایش متعجب ساخت.

به غیر از سخت افزار جدید، شاهد رونمایی از اپلیکیشن های جدید یا آپدیت شده ای نظیر TV برای اپل تی وی و Final Cut Pro X روی مک بوک ها بودیم.

خبری هم از «One More Thing» نبود و کنفرانس سریعا به پایان رسید. حالا از منظری متفاوت می خواهیم اعداد و ارقام رد و بدل شده در این کنفرانس را مرور کنیم.

tv-1-w600
۸۰۰۰: تعداد اپلیکیشن های ساخته شده برای اپل تی وی است که البته با معرفی اپ TV و ماینکرفت، باید تعداد آن ها را ۸۰۰۲ اعلام می کرد.
mbp13rd-tb-2016-spgry-finalcutpro1-pr-screen-ed-1-w600
۲۰ درصد: علی رغم تاچ بار زیبا، ترک پد بزرگ تر و پردازنده قدرتمند i7، مک بوک جدید از ورژن پیشین خود ۲۰ درصد کوچکتر است. علاوه بر این، دو برابر ورژن قبلی قدرتمندتر بوده و ۶۷ برابر نمایشگر روشن تری دارد.
appletouchbar-1600-1-w600
۰: تعداد اس دی کارت هایی است که می توانید وارد مک بوک خود کنید. باید یکی از SD Card Reader های اکسترنالی که دارید را به لپ تاپ وصل کنید و اس دی کارت را درون آن قرار دهید. اوه، اپل همه پورت های USB-A را هم که حذف کرده. خب مسئله ای نیست، یک مبدل USB-A به USB-C بگیرید تا SD Card Reader اکسترنال را به آن وصل کرده و اس کارت را درونش قرار دهید. به همین سادگی!
mba-1-w600
۱۰۰۰$: قیمت تنها و آخرین مک بوک ایری است که تقریبا باید فراموش شده به حساب آوریمش.
hss-storage-midas-fc7e18b914ff992da404ff1767e1dfc9-200935858-1-w600
۲ سال: زمانی است که اپل آیپد ایر ۲ را فراموش کرده و هیچ توضیحی در رابطه با وجود ورژن های بعدی آن نداده. طی این دو سال، دو مدل پرو و یک مینی معرفی شده اما ایر نه.
media-2016-10-ssp144-1-w600
۲۵ سال: ربع قرن از تولید و عرضه اولین کامپیوتر همراه اپل با نام PowerBook می گذرد و ببینید کوپرتینویی ها چه مسیری را برای رسیدن به مک بوک پرو ۲۰۱۶ طی کرده اند.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato