همه چیز درباره آیفون 13
اپل در مک بوک پروهای نسل آینده از نمایشگر OLED استفاده خواهد کرد [شایعه]

اپل در مک بوک پروهای نسل آینده از نمایشگر OLED استفاده خواهد کرد [شایعه]

به نظر می رسد اپل قصد دارد در نسل آینده مک بوک پرو، به جای تکنولوژی های فعلی LCD به کار رفته، از نمایشگرهای OLED استفاده نماید.

خبرگزاری کره ای ETNews گزارش می دهد بنابر ادعای برخی از تامین کنندگان نزدیک به اپل، کمپانی کوپرتینویی قصد دارد در سری مک بوک پروهای نسل بعد از پنل OLED بهره ببرد.

رجوع به تکنولوژی OLED در لپ تاپ های آینده می تواند منافع متعددی را برای اپل به دنبال داشته باشد؛ یقیناً مصرف انرژی کمتر این نمایشگرها به افزایش توان باتری مک بوک پرو کمک شایانی می کند.

علاوه بر این OLED به مراتب باریک تر از صفحات نمایش فعلی است، در نتیجه مک بوک پروهای جدید احتمالاً باریک تر و سبک تر از مدل های معرفی شده در هفته قبل خواهند بود.

applefall20-1-w600

دیگر مزیت های محتمل استفاده از پنل OLED، روشنایی بیشتر صفحه، رنگ های عمیق تر و زمان پاسخ گویی بهتری است که یقیناً موجب رضایت مندی بیشتر مصرف کننده خواهند بود.

گفتنی است اپل نگاه کلی تری نسبت به بهره مندی از نمایشگرهای OLED داشته و تصمیم دارد از این تکنولوژی در آیفون های سال آینده نیز استفاده کند.

هنوز یک هفته از معرفی مک بوک پروهای ۲۰۱۶ نگذشته، شاهد آغاز گمانه زنی ها و شایعات پیرامون نسل آینده این لپ تاپ های پرطرفدار هستیم؛ مسئله ای که به موجب قیمت بالای سری امسال، بیشتر روی کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد تمرکز دارد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato