معرفی اپلیکیشن SMS Blocker؛ با پیامک های تبلیغاتی خداحافظی کنید

معرفی اپلیکیشن SMS Blocker؛ با پیامک های تبلیغاتی خداحافظی کنید

پیامک های تبلیغاتی تا وقتی که مانعی پیش رویشان نیست، دست از اذیت و آزار شما بر نمی دارند. برای اینکه از شر آن ها خلاص شوید باید چاره ای بیندیشید، و گرنه باید هر روز رسیدن ۱۴-۱۵ پیام تبلیغاتی به درد نخور به اینباکس را تحمل کنید. حتی اگر خیلی بد شانس باشید ممکن است "تماس های تبلیغاتی" هم روی اعصاب تان رژه بروند!

خوشبختانه ما در عصری زندگی می کنیم که تقریبا برای هر مشکلی در حوزه تکنولوژی راه حلی هم پیدا می شود. در خصوص پیامک های اعصاب خرد کن، چاره کار استفاده از مسدود کننده پیامک هاست؛ اپلیکیشن هایی که به طور خودکار جلوی دریافت اس ام اس های ناخواسته را می گیرند تا فقط پیام هایی به اینباکس تان بیایند که برایتان حائز اهمیت هستند.

SMS Blocker (که قبلا با نام سازنده اش Clean Inbox شناخته می شد) به طور تضمینی شما را از شر تمام پیامک های ناخواسته خلاص می کند، چه از طرف اپراتورها و نهادهای تبلیغاتی باشند و چه افرادی که تمایلی به دیدن پیام هایشان ندارید.

SMS Blocker 2-w600

SMS Blocker مبنای مسدود کردن پیامک ها را سه چیز قرار داده: شماره فرستنده، پیش شماره های خاص و کلید واژه هایی که برایش تعریف می شود. به لطف این امکانات می توانید مثلا تمام پیامک هایی که با پیش شماره اپراتور همراه تان شروع می شوند یا اسم آن را در متن پیامک دارند را به راحتی مسدود کنید.

اپلیکیشن بعد از مسدود کردن هر پیامک کارش را با یک نوتیفیکیشن اطلاع رسانی می کند. البته این امکان هم برایتان فراهم شده تا نوتیفیکیشن را غیر فعال کنید، چرا که SMS Blocker در هر صورت پیامک های مسدود شده را در آرشیو خود نگه می دارد و حتی می تواند بی سر و صدا آن ها را در قالب یک فایل Notepad نیز ذخیره کند.

مواردی که گفتیم امکانات نسخه رایگان اپلیکیشن بودند. اگر کمی دست به جیب شوید به امکانات پیشرفته تری مثل ارسال پاسخ های خودکار، مسدود کردن تمام شماره های ناشناس، حذف اتوماتیک پیامک های مسدود شده و تعیین رمز عبور برای ورود به اپ هم دسترسی خواهید داشت. ضمنا دیگر تبلیغات گوشه و کنار محیط اپ را نمی بینید.

SMS Blocker خوشبختانه از دو سیم کارت هم پشتیبانی می کند، اما مدیریت اپ در این شرایط به راحتی حالت تک سیم کارته نبوده و چندان کارا نیست. مورد دیگر اینکه برای استفاده از آن در اندروید ۴.۴ به بالا حتما می بایست اپلیکیشن را به عنوان اپ پیش فرض پیامکی تان برگزینید. البته مقصر این امر توسعه دهنده SMS Blocker نیست، چرا که محدودیت های اندروید در نسخه های جدید سبب این موضوع شده اند.

اگر از پیامک های تبلیغاتی در موبایل تان عاصی شده اید، حتما SMS Blocker را همین حالا نصب و خودتان را از شر آن ها خلاص کنید.

SMS Blocker
  • SMS Blocker
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SMS Blocker - Clean Inbox
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶.۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato