نگهدارنده استایلوس سرفس به شارژر بی سیم تبدیل می شود

نگهدارنده استایلوس سرفس به شارژر بی سیم تبدیل می شود

پشتیبانی از قلم در کنار قابلیت های مختلفی که با خود به همراه می آورد به جزئی جدایی ناپذیر از تمام کامپیوترهای سری سرفس مایکروسافت بدل شده و در هر محصول، این شرکت تلاش می کند کیفیت و کارایی این عضو را افزایش دهد. اما افزوده شدن قابلیت های جدید به معنی بالا رفتن مصرف باتری در این قلم ها هم است، به همین دلیل کمپانی مذکور با ثبت پتنتی تازه به دنبال فراهم نمودن قابلیت شارژ برای آنها است.

باتری AAAA به کار رفته در قلم های فعلی سرفس تا یک سال دوام خواهند داشت، اما چه می شود اگر این گجت کوچک بی نیاز از تعویض باتری شود؟

برای آن که استایلوس رایانه های سرفس از خطر گم شدن حفظ شوند، یک حلقه (موسوم به Surface Loop) به کناره کیبورد این دستگاه ها متصل شده تا محل نگهداری این قلم ها باشد و علاوه بر وظیفه اصلی خود، یک پد شارژ بی سیم حلقه ای نیز برای شارژ باتری قلم مذکور را در خود جای بدهد.

همان طور که در تصویر ابتدای مطلب می بینید، سرفس لوپ - شارژر مایکروسافت انرژی مورد نیاز خود را از درگاه USB تامین خواهد کرد و می تواند طی نیم ساعت تا یک ساعت باتری قلم سرفس را به طور کامل شارژ نماید.

هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چه زمانی قصد دارد این حلقه نگهدارنده شارژ را برای سرفس هایش تولید و عرضه نماید، اما به دلیل عدم نیاز به تغییر در ساختار سرفس ها، تولید این ابزار جانبی به هیچ وجه دشوار نخواهد بود و می توان از آن در تمام نسخه های این رایانه های هیبریدی استفاده کرد.

قلم سرفس مایکروسافت

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato