ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی بازی Bowmasters؛ کمانداران

خیلی کم پیش می آید کمپانی تقریبا تمام بازی هایش به موفقیت رسیده و مخاطبین از آن استقبال نمایند. وقتی می گوییم «موفقیت» به دو یا سه میلیون دانلود اشاره نداریم، از رقم خیلی بیشتری ...

خیلی کم پیش می آید کمپانی تقریبا تمام بازی هایش به موفقیت رسیده و مخاطبین از آن استقبال نمایند. وقتی می گوییم «موفقیت» به دو یا سه میلیون دانلود اشاره نداریم، از رقم خیلی بیشتری صحبت می کنیم. گیم لافت را ببینید، اپلیکلیشن هایش را معمولا ده ها میلیون بازیکن انجام می دهند. یا سوپرسل که با عناوینش خواب و خوراک را از مردم گرفته است. مینی کلیپ را هم می توانیم یکی از همین توسعه دهندگان بنامیم.

آن ها با تکیه بر «رقابت دو نفره» و ارائه مکانیزم های گیم پلی ساده ولی سرگرم کننده توانسته اند موفقیت های زیادی را به دست بیاورند. کار تا جایی پیش رفته که نام همین استودیو روی یک اپلیکیشن کافی خواهد بود تا بازیکن ها چشم بسته دست به تجربه آن بزند. همین هفته عنوان بعدی این کمپانی با نام Bowmasters به انتشار رسید و اگر خواهان تجربه ای فراموش نشدنی همانند بقیه عناوین مینی کلیپ هستید، با ما همراه باشید.

bowmasters-mobile-game
بعضی شخصیت ها مشابه کاراکترهای معروف [همانند ماریو] هستند. بد نیست بدانید بازی چندین حالت گیم پلی داشته که می توانید هر کدام را خواستید انجام دهید. از این بین هم اکنون توانایی انجام مسابقات آنلاین فراهم نبوده و تنها باید به حالت گیم پلی دو نفره روی یک دیوایس اکتفا نمایید.
نه سادگی مکانیزم و نه جذابیت های گیم پلی؛ به اعتقاد ما بزرگترین المان مثبت ساخته های مینی کلیپ رقابت بین بازیکن ها است. آن ها با المان هایی که گفتیم، سعی می کنند مخاطبین را به یک مسابقه نه چندان طولانی فرستاده و هیجان را به بازیکن ها هدیه بدهند. شاید Short & Sweet بهترین کلمه ای باشد که با آن بتوانیم عناوین این کمپانی را توصیف نماییم؛ طی زمانی کم تجربه ای فوق العاده با مکانیزم های گوناگون خواهید داشت.

اکنون به این مسئله اهمیت مناسب استراتژی ها برای کسب امتیازات و رقابت با دوستان هم اضافه نمایید تا بدانید که مینی کلیپ برای موفقیت چه قدر هوشمندانه عناوینش را ساخته است. خوشبختانه Bowmasters با وجود گیم پلی کاملا متفاوت خود نسبت به تمام اپلیکیشن های مینی کلیپ، همچنان از این قاعده پیروی کرده و روزها سرگرم تان می نماید. اینجا دو مبارز رو به رو یکدیگر قرار گرفته و باید با پرتاب تجهیزات جنگی حریف را شکست دهید.

bowmasters-miniclip-com
سازنده تصمیم گرفته تا عنوانش را بر پایه قوانین فیزیک بسازد. جدا از این که با ضربه به قسمت های گوناگون بدن حریف نتیجه ای متفاوت [کاهش سلامتی] خواهید دید، آن ها به عقب هم پرتاب خواهند شد. بنابراین برای ضربه بعدی مجبورید تا یک استراتژی متفاوت به کار بگیرید.
مهمترین کاری که انجام می دهید نشانه گیری است؛ این که بدانید چه قدر دست کاراکتر را عقب برده [برای افزایش قدرت] و با چه زاویه ای پرتاب کنید. جالب اینجاست مینی کلیپ برای گریز از کلیشه ها، چندین شخصیت با اسلحه های متفاوت گذاشته که بسته سلیقه قابلیت انتخاب آن ها را خواهید داشت. بد نیست بدانید بعضی از تجهیزات دو مرحله ای بوده و هنگام پرتاب با کلیک دوباره روی صفحه لمسی تغییراتی را مشاهده می نمایید.

پیش از اتمام مطلب بیایید یک نگاه کوتاه به بخش گرافیک بیندازیم. توسعه دهنده تصمیم گرفته با استفاده از رنگ های شاد، ذات خونین Bowmasters را کاهش دهد که تصمیم درستی هم بود. چون با این المان شاهد افزایش جنبه فان یا شادی آور این عنوان هستیم. حرف های خود را این گونه به پایان می رسانیم که مینی کلیپ با عنوان جدیدش باز هم توانایی هایش را نشان داد و تجربه اش مطمئنا برای بازیکن های اسمارت فون ها از واجبات است.

bowmasters-game
Bowmasters عنوانی عاری از هرگونه مشکلات نیست. تفاوت بین مرحله ها چندان زیاد نبوده و توسعه دهنده باید با المان های بیشتر منطقه ها را متفاوت نماید تا بازیکن ها از روش های گوناگونی برای پیروزی استفاده کنند.
bowmasters-miniclip
بله، Finish Him! استودیو سازنده با الهام از بازی معروف مورتال کمبت چندین تمام کننده برای شخصیت ها قرار داده و با برخورد تیر نهایی به رقیب شاهد آن خواهید بود. بالاتر از حرکت کاراکترها پس از ضربه به عقب گفتیم، گاهی اوقات به خاطر محیط شخصیت ها هیچگونه حرکتی نداشته و سرجای خود می ایستند. بنابراین می توانید از همان زاویه قبلی استفاده کنید که المان جالبی نیست و اهمیت دقت را کاهش می دهد.
Bowmasters

Bowmasters

سازنده: Miniclip قیمت: رایگان دسته بندی:
سیستم عامل: iOS و اندروید حجم: 168 / 38 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی