استودیوی جدید یوبیسافت در کشور صربستان افتتاح شد

استودیوی جدید یوبیسافت در کشور صربستان افتتاح شد

استودیوی جدید یوبیسافت در کشور صربستان افتتاح شد

کمپانی سازنده و ناشر بازی های ویدیویی یوبیسافت روز گذشته در طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد استودیوی توسعه دهنده جدیدی در شهر بلگراد، پایتخت کشور صربستان راه اندازی کرده است.

یوبیسافت بلگراد چهارمین استودیوی توسعه بازی ویدیویی در شرق اروپاست که تعداد نیروهای فعال در این منطقه را به بیش از ۲۰۰۰ نفر می رساند.

در حال حاضر ۱۵ نفر از تیم توسعه دهنده بازی Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands در این استودیو حضور پیدا کرده اند و در سال آینده میلادی به ۴۰ نفر خواهند رسید.

در جریان این کنفرانس خبری، یوبیسافت اذعان داشت نخستین استودیو توسعه دهنده این کمپانی ۲۵ سال پیش در شهر بخارست کشور رومانی تاسیس شد و به موجب گسترش روزافزون تکنولوژی و صنعت گیم، این بخش به ۴ استودیو فعال در منطقه مورد بحث بسط داده شده است.

«سباستین دلن» مدیر اجرایی استودیوهای بخارست، کیِف و بلگراد در این باره می گوید: «در کشور صربستان استعدادهای بی شماری نهفته است و متخصصین حوزه تکنولوژی متعددی حضور دارند. ما همواره خواهان جذب این نیروهای خلاق و زبردست هستیم و تجربیات خود را همراه با شور و اشتیاق با آنها در میان می گذاریم.»

گزارش یوبیسافت از سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۷، از رشد ۳۵.۷ درصدی درآمد کلی این استودیو حکایت داشت. با همه این تفاسیر تاسیس استودیویی جدید دور از انتظار به نظر نمی رسید؛ اگر به خاطر داشته باشید مجموعه ای از ۱۰ استودیوی مختلف یوبیسافت برای توسعه بازی Assassin's Creed Unity همکاری کرده بودند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل