انتشار عکس هایی از نسخه سفید رنگ موبایل Mi MIX شرکت شیائومی

شیائومی با معرفی موبایل Mi MIX مجهز به نمایشگری که تقریباً تمام سطح پنل جلویی را اشغال کرده، توجهات زیادی را به سمت خود جلب نموده است. همین استقبال سبب شد که موجودی اولیه این محصول در کمتر از ۱۰ ثانیه به فروش برسد و چند کمپانی نیز برای ارائه محصولی مشابه به تکاپو بیافتند. حال تصاویری در فضای اینترنت منتشر شده که نشان می دهد کمپانی چینی قصد دارد نسخه سفید رنگ این موبایل خاص را هم راونه بازار نماید.

xiaomi-mi-mix-appears-in-white-2

چند روز قبل بود که شنیده شد شاید شیائومی بخواهد نسخه کوچکتر Mi MIX را با نام nano روانه بازار کند. حالا و با انتشار تصاویری از این موبایل با رنگ بدنه سفید، می توان دریافت که شرکت چینی برنامه های زیادی برای این موبایل با نمایشگر بدون حاشیه خود دارد.

از روی عکس ها این طور به نظر می رسد که Mi MIX با رنگ سفید بدنه، ابهت مدل مشکی رنگ را نداشته باشد، ضمن این که همان حاشیه اندک دور نمایشگر در این نسخه بیشتر به چشم می آید.

xiaomi-mi-mix-appears-in-white

در حال حاضر شیائومی با تقاضای زیادی برای موبایل هوشمند Mi MIX مواجه است و به نظر نمی رسد بتواند تا زمان تعطیلات کریسمس دوباره فروش این محصول را از سر بگیرد، اما شاید معرفی و عرضه نسخه کوچکتر با نمایشگر تمام صفحه ۵.۵ اینچی بتواند تا حدودی عطش بازار را فرو نشاند.

xiaomi-mi-mix-appears-in-white-1

هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان عرضه و قیمت نسخه سفید رنگ Mi MIX در دسترس نیست.

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟