همه چیز درباره آیفون 13
اکوی آمازون از این پس 60 هزار دستور غذای مختلف به کاربران ارائه می دهد

اکوی آمازون از این پس 60 هزار دستور غذای مختلف به کاربران ارائه می دهد

شاید اندکی عجیب به نظر برسد، اما تا پیش از این هیچ دستور غذایی برای اسپیکر اکوی آمازون ارائه نشده بود. با این حال Allrecipes  اخیراً تحت برنامه «مهارت های الکسا»، قابلیتی برای اسپیکر مبتنی بر هوش مصنوعی اکو ارائه کرده که بیش از ۶۰ هزار دستور غذا برای پخت خوراک های مختلف به کاربران ارائه می دهد و مهم تر از هر چیز، به شما کمک می کند با مواد و لوازمی که در اختیار دارید به پخت غذا بپردازید.

کاربران می توانند از هوش مصنوع الکسا بخواهند که با درنظرگیری مواد در دسترس، بهترین غذای ممکن را برای آنها بیابد. بعد از این، دستور غذا با صدای بلند برای کاربران پخش می شود و ضمناً امکان توقف، تکرار و یا جلو بردن مراحل دستور غذا نیز وجود دارد.

گفتنی است که این «مهارت» به صورت کاملاً رایگان قابل استفاده بوده و با تمام دستگاه هایی که از الکسا پشتیبانی کنند (شامل Fire TV) سازگاری دارد. اسپیکر اکوی آمازون از همین حالا همراه بسیار خوبی در آشپزخانه و هنگام آشپزی به شمار می رود و اگر دستور غذاهای مورد اشاره نیز همانطور که وعده داده شده، کاربردی باشند، بسیاری از خانم های خانه دار را از زحمت جستجو در کتاب ها یا اپلیکیشن های آشپزی راحت می کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato