تکنولوژی صوتی Harman احتمالاً در سال 2018 به موبایل های گلکسی می آید

تکنولوژی صوتی Harman احتمالاً در سال 2018 به موبایل های گلکسی می آید

تقریباً یک هفته پیش بود که سامسونگ، کمپانی Harman را با قیمت ۸ میلیارد دلار خریداری کرد. اگرچه سامسونگ می گوید تمرکز این خرید، روی فعالیت در بازار خودرو خواهد بود، این سوال برای بسیاری پیش آمد که آیا بزرگترین تولیدکننده موبایل های هوشمند در جهان، از تکنولوژی های صوتی Harman در موبایل های خود نیز بهره خواهد گرفت یا خیر.

در گزارشی که اخیراً از سوی The Investor منتشر شده، پارک جونگ-هوان، مدیر واحد خودروی سامسونگ می گوید که اسمارت فون های خانواده گلکسی اس ممکن است در سال ۲۰۱۸ میلادی از تکنولوژی های صوتی توسعه یافته توسط Harman بهره مند گردند. وی در بخشی از سخنان خود گفت:

مدتی طول خواهد کشید تا روند خرید [Harman] نهایی شود که رای گیری از سهام داران نیز بخشی از آن به شمار می رود. بعد از این می توانیم گزینه های تجارتی را بررسی کنیم. اگر قرار باشد از تکنولوژی صوتی پیشرفته Harman در سری موبایل های گلکسی اس استفاده نماییم، اولین مدل احتمالاً در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

کمپانی کره ای همچنین تایید کرده که هیچ برنامه ای برای تولید اتومبیل های خاص خود نداشته و صرفاً به فعالیت در زمینه اینترنت اشیا علاقه مند است. ضمناً آقای پارک افزوده که Harman استقلال خود را حفظ خواهد کرد و به شکلی مجزا به فعالیت های پیشین خود ادامه می دهد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato