همه چیز درباره آیفون 13
نسخه «مشکی براق» گلکسی S7 عرضه خواهد شد؟ [به روز رسانی: انتشار تصاویر تازه]

نسخه «مشکی براق» گلکسی S7 عرضه خواهد شد؟ [به روز رسانی: انتشار تصاویر تازه]

بعد از اتفاقاتی که برای فبلت نوت ۷ سامسونگ پیش آمد، به نظر می رسد کره ای ها تصمیم گرفته اند نظر اغلب مخاطبینشان را به موبایل های پرچمدار S7 و S7 Edge معطوف کرده و با پشتیبانی بیشتر از آنها سلیقه های گسترده تری جذب نمایند.

اوایل ماه گذشته سامسونگ نسخه «آبی مرجانی» گلکسی اس ۷ اج را معرفی کرد و حالا به نظر می رسد رنگ دیگری به این خانواده قدرتمند افزوده خواهد شد.

اگرچه هم اکنون این پرچمداران از رنگ مشکی مات (که به موجب بدنه شیشه ای کمی هم به براق میل می کند) برخوردار هستند، اما به موجب موفقیت رنگ «جت بلک» آیفون ۷، احتمالاً در آینده نزدیک شاهد رنگ براق تری از S7 مشکی خواهیم بود.

samsung-galaxy-S7-101

وب سایت Investor گزارش می دهد منابع کره ای نزدیک به سامسونگ اعلام کرده اند اوایل ماه دسامبر، نسخه «Glossy Black» موبایل گلکسی اس ۷ روانه بازار خواهد شد.

در نتیجه هواداران این موبایل از ابتدای ماه آینده دو رنگ مشکی Onyx و Glossy (نام احتمالی) را به عنوان اعضای مات و براق در اختیار خواهند داشت.

گفتنی است نسخه آبی مرجانی گلکسی اس ۷ اج که ماه گذشته عرضه شد، تاکنون بیش از ۱۵ هزار واحد فروش داشته و کمک شایانی به فروش این موبایل ها که ۹ ماه عمر دارند کرده است.

 

به روز رسانی:

یکی از مقامات رسمی سامسونگ در چین صبح  امروز تصاویر جدیدی از این موبایل را در اکانت Weibo خود منتشر کرد.

s7-edge-glossy-black-9-w600 520-w600 s7-edge-glossy-black-2-w600 s7-edge-glossy-black-3-w600 s7-edge-glossy-black-4-w600 s7-edge-glossy-black-5-w600 s7-edge-glossy-black-6-w600 s7-edge-glossy-black-7-w600 s7-edge-glossy-black-8-w600

نظرات ۲۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato