معرفی instaprofile_bot؛ رباتی برای استخراج اطلاعات پروفایل های مختلف در اینستاگرام

همانطور که می دانید در سرویس اینستاگرام قادر به ذخیره سازی تصاویر پروفایل در ID های مختلف نیستید. حتی نمی توانید این عکس ها را بزرگ و با وضوح بیشتری به آن ها نگاه کنید. اگر می خواهید این مورد را دور بزنید و علاوه بر آن به اطلاعات دقیق هر پروفایل دسترسی داشته باشید، ربات این آخر هفته را از دست ندهید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات instaprofile_bot@ را برایتان معرفی کنیم؛ instaprofile_bot رباتی است که می توانید به کمک آن اطلاعات پروفایل اینستاگرام موردنظر خود را استخراج کنید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی instaprofile_bot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می کند.

توسط این ربات می توانید علاوه بر دریافت تصاویر پروفایل ID های مختلف، در صورت خصوصی نبودن این پروفایل ها، اطلاعات پست های مختلف را نیز از آن ها استخراج کنید. علاوه بر این با کلیک روی گزینه ی «نمایش اطلاعات دقیق» قادر هستید مواردی دیگر چون تعداد دنبال کننده ها، تعداد دنبال شونده ها، تعداد رسانه ها و حتی بیوگرافی هر پروفایل را مشاهده کنید.

screenshot_20161125-182248-w600

قابلیت های این گزینه به این جا ختم نشده و در صورتی که ID ارسال شده توسط شما برای ربات instaprofile_bot در وضعیت خصوصی قرار نداشته باشد می توانید آمار پست های پروفایل مورد نظر خود شامل جمع تعداد لایک ها، جمع تعداد کامنت ها و جمع بندی کل را به سرعت هرچه تمام تر مشاهده نمایید.

اینستا پروفایل به کاربر این اجازه را می دهد تا تمام پست های صفحات پابلیک را به صورت یک جا و در یک فایل زیپ دانلود کند. البته این ویژگی دارای محدودیت هایی نیز هست و برای دانلود بیش از ۵۰ پست باید اینستا پروفایل را به دیگران نیز معرفی نمایید. دانلود پست ها به صورت تکی نیز از دیگر قابلیت هایی است که طی به روز رسانی اخیر به این ربات اضافه شده است.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

به روز رسانی: به تازگی بخشی تحت عنوان برترین پست ها نیز به این ربات اضافه شده است که برای صفحات عمومی کاربرد دارد. با استفاده از این گزینه قادر خواهید بود پست هایی که بیشترین لایک، کامنت و نمایش دریافتی را دارند مشاهده کنید.

توجه: متأسفانه پس از معرفی، ربات مذکور از کار افتاده است. مشکل فنی از سمت ربات بوده و به زودی سرویس دهی آن به حالت عادی باز خواهد گشت.

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟