کمپانی HP لپ تاپی نظامی برای استفاده در مدارس معرفی کرد

کمپانی HP لپ تاپی نظامی برای استفاده در مدارس معرفی کرد

کمپانی HP لپ تاپی نظامی برای استفاده در مدارس معرفی کرد

کمپانی اچ پی در حرکتی تحسین برانگیز اما عجیب، لپ تاپ جدیدی برای استفاده در مدارس و مراکز آموزشی ساخته که با استانداردهای مقاومتی نظامی و ارتشی طراحی گردیده است.

این لپ تاپ قابل تبدیل که «ProBook x360 Education Edition» نام دارد، مشخصاتی تقریباً پایین رده ارائه می کند و در دو مدل مجهز به پردازنده سلرون یا پنتیوم اینتل عرضه می شود.

اما شایان ذکر است که x360 از ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD برخوردار بوده و سیستم عامل ویندوز ۱۰ پرو به صورت پیش فرض روی آن قرار دارد.

منتها نکته اصلی که در مورد این لپ تاپ ویژه مدارس باید ذکر کرد، طراحی نظامی و ابعاد ۱۱ اینچی نمایشگر آن است که در حد و اندازه های یک لپ تاپ ۱۳ اینچی دیده می شود.

probook_x360_ee_tablet_stylus-w600

ضمن اینکه محصول مورد بحث استاندارد ۸۱۰G مقاوت نظامی و ارتشی بین المللی را دریافت کرده و در موارد ضربه دیدن یا سقوط، می توانید از عدم صدمه دیدن آن اطمینان حاصل کنید.

با همه این تفاسیر سازندگان مدعی هستند x360 باریک ترین لپ تاپ قابل تبدیل با استانداردهای ضدضربه و ضدآب بوده و تنها ۱.۳۵ کیلوگرم وزن دارد که برای یک محصول نظامی مناسب به نظر می رسد.

اگرچه با تماس با فروشگاه اینترنتی اچ پی، می توان برای پیش خرید این لپ تاپ اقدام نمود، اما قیمت دقیق آن مشخص نیست و گفته می شود مستقیماً به مدارس و مراکز آموزشی فروخته خواهد شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل