رقابت ال جی و سامسونگ در نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی

رقابت ال جی و سامسونگ در نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی

رقابت ال جی و سامسونگ در نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی

مرز بین محصولات الکترونیکی مصرفی و بازار خودرو به تدریج در حال محو شدن است، و هم اکنون تعداد زیادی از خودروسازان برای تأمین برخی قطعات خاص، به شرکت های تولیدکننده قطعات الکترونیکی وابسته هستند.

در کره جنوبی، هر دو کمپانی سامسونگ الکترونیکس و ال جی گروپ، توجه ویژه ای به کسب و کار تجهیزات الکترونیکی خودرو داشته و طبق گزارش اخیر از خبرگزاری Business Korea هر دو شرکت با تمام قوا در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی (NAIAS) که سال آینده در دیترویت برگزار می شود، حضور خواهند یافت.

naias-facebook

سامسونگ قصد دارد محصولات و راهکارهای اینفوتینمنت (اطلاعاتی-سرگرمی) خود را در غرفه هارمان به نمایش بگذارد. همان طور که اطلاع دارید غول تکنولوژی کره جنوبی چندی پیش این شرکت را به مبلغ ۸ میلیارد دلار خریداری کرد تا کسب و کار خود را در این حوزه وسعت بخشد.

در همین رابطه Smasung SDI نیز که بازوی اصلی این کمپانی در توسعه سیستم های ذخیره انرژی و منابع تجدیدپذیر به شمار می رود، غرفه ای مجزا در نمایشگاه خودروی مورد بحث خواهد داشت تا مشتریان بالقوه بیشتری را برای خود دست و پا کند.

samsung-sdi

این بخش تجاری سامسونگ در حال حاضر باتری های مورد استفاده توسط چندین شرکت از جمله بی ام و، بنتلی، کرایسلر، جگوار لندروور، ماهیندرا و فولکس واگن را تأمین می کند و سال ۲۰۱۷ چهارمین حضور خود در NAIAS را تجربه خواهد نمود.

اما ال جی رویکرد متفاوتی را برای حضور در این نمایشگاه در پیش گرفته. به گزارش Business Korea زیرمجموعه های مختلف این گروه عظیم از جمله ال جی الکترونیکس، ال جی کِم، ال جی دیسپلی، ال جی اینوتک و ال جی هاسیس هرکدام شوروم های خصوصی را در دیترویت برپا خواهند ساخت.

در این مراکز، آخرین دستاوردهای این بخش ها از جمله باتری های لیتیومی، سیستم های اینفوتینمنت، نمایشگرهای HUD و غیره به صورت خصوصی برای خریداران بالقوه به نمایش در خواهد آمد.

گفتنیست نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی موسوم به NAIAS از هشتم الی بیست و دوم ژانویه سال ۲۰۱۷ در شهر دیترویت ایالت میشیگان ایالات متحده برگزار خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل