معاون وزیر ارتباطات از حضور فعال دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ خبر داد

معاون وزیر ارتباطات از حضور فعال دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ خبر داد

معاون وزیر ارتباطات از حضور فعال دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ خبر داد

نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات در نشست خبری اخیر خود از برنامه های دولت برای شرکت در نمایشگاه الکامپ گفت و اظهار داشت در سال پایانی دولت، این نمایشگاه می تواند ماحصل دستاوردهای دولت یازدهم و بخش خصوصی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در معرض دید همگان قرار دهد.

وی اعلام کرد در سالن مخصوص دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم، بخش دولتی به ارائه خدمات می پردازد و گوشه ای از قابلیت های دولت الکترونیک و دولت موبایل را به نمایش خواهد گذاشت.

جهانگرد ابزار امیدواری کرد که با ادامه این روند مثبت، نهایتاً شاهد شکل گیری دولت هوشمند در کشور باشیم که به بهبود بهره وری در اقتصاد و تسهیل زندگی مردم منجر خواهد شد.

او پیش بینی کرد با اجرای کامل طرح های جاری، سهم فناوری اطلاعات در اقتصاد کشور به دو برابر افزایش یافته و حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز رشد چهار برابری را تجربه نماید.

معاون وزیر ارتباطات همچنین اعلام کرد طبق بودجه بندی سال آینده، خدمات دولت الکترونیک با نازل ترین قیمت ها در اختیار مردم قرار خواهد گرفت، ضمن اینکه حدود ۱۴۰ میلیارد تومان به عنوان وام کم بهره به شرکت های خصوصی فعال در این حوزه اعطا خواهد گشت.

گفتنیست نمایشگاه الکامپ با مشارکت بالغ بر ۴۰۰ شرکت بخش خصوصی، ۲۷۰ استارتاپ و ۵۰ شرکت دولتی، از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ آذر ماه برگزار خواهد شد و دولت الکترونیک نزدیک به سه هزار متر معادل ۱۵ درصد از فضای برگزاری این نمایشگاه را به خود اختصاص داده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل