تماس با موبایل و خطوط خانگی نیز به سرویس مترجم همزمان اسکایپ اضافه شد

تماس با موبایل و خطوط خانگی نیز به سرویس مترجم همزمان اسکایپ اضافه شد

تماس با موبایل و خطوط خانگی نیز به سرویس مترجم همزمان اسکایپ اضافه شد

مایکروسافت از سال ها پیش مشغول توسعه پلتفرمی پیشرفته برای سیستم مترجم همزمان اپلیکیشن اسکایپ است و همانطور که می دانید، این سامانه تقریبا از اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این سیستم در ابتدا فقط از زبان های ایتالیایی و چینی پشتیبانی می نمود و به مرور زمان زبان هایی مانند عربی، انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی و روسی به آن اضافه شدند.

اما نکته اصلی مترجم همزمان اسکایپ این بود که پیش از این فقط امکان استفاده از آن در تماس های بین اسکایپی میسر بود.

اما حالا مایکروسافت خبر می دهد که برقراری تماس از اسکایپ با تلفن های همراه و همینطور خطوط تلفن خانگی به صورت آزمایشی فعال شده و به زودی برای تمام کاربران نیز میسر خواهد شد.

translatory-ui-w600

برای این منظور، کاربر می بایست ابتدا در برنامه اینسایدر ویندوز ۱۰ ثبت نام کرده، نسخه آزمایشی و در حال توسعه اسکایپ (با نام Skype Preview) را دانلود کرده و سپس با اختصاص هزینه های مشخصی به انجام مکالمات مربوطه بپردازد.

اگر با این سیستم آشنا نیستید، مترجم همزمان اسکایپ تمام گفت و گو های رد و بدل شده طی یک مکالمه تلفنی را با کوچکترین تاخیر ممکن به صورت نوشتاری ترجمه کرده و به نمایش در می آورد.

تاریخ انتشار نسخه نهایی مکانیزم جدید تماس غیر اسکایپی مایکروسافت هنوز مشخص نیست و فعلاً مواجهه با مشکلات و خطاهای مختلف در این اپلیکیشن دور از انتظار نخواهد بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل