معرفی بازی Lifeline Halfway to Infinity؛ فضانورد

اگر موفقیت های قسمت ابتدایی Lifeline را به حساب المان های جالبش بزنیم، Halfway to Infinity به واسطه پختگی همان ایده ها توانسته بازیکن ها را شیفته خود کند. آن هم نه با تغییرات مکانیزم های گیم پلی، چون همچنان شاهد شالوده عناوین پیشین با این اپلیکیشن هستیم. از بازگشت کاراکتر قدیمی داستان حرف می زنیم که با وجود خاطرات بازیکن ها با او، رابطه بین مخاطب و پروتاگونیست بیش از پیش احساسی شده است.

۳ Minute Games شاید برای ساخت سری Lifeline از المان های پایه ای سبک Text Based استفاده کرده باشد اما تمام اتفاقات مهم برای شما نوتیفیکیشن می شوند. چون خود بازیکن ها با یک سرویس پیام رسانی با شخصیت اصلی ارتباط داشته و دیالوگ های جالبی را از سوی او به مخاطبین می شنیدیم. همین المان هم موجب شده بود تا بعضی ها شخصیت های Lifeline را جزئی از زندگی واقعی به حساب بیاورند.

lifeline-halfway-to-infinity

به گونه ای که گاهی اوقات ناخواسته سمت تلفن های هوشمند می رفتیم تا ببینیم آیا پیام جدیدی آمده یا به ادامه ماجراجویی می پرداختیم. با این تعریفات و المان های مثبت Halfway to Infinity، درک محبوبیت این عنوان خیلی سخت نیست. با یک داستان پخته رو به رو هستیم که شاید کوتاهی اش کمی اذیت کننده باشد ولی لحظه به لحظه اش با اتفاقات گوناگون و دیالوگ های زیبا گره خورده است.

اکنون به این مسئله بازگشت تیلور را به عنوان پروتاگونیست بیافزایید تا متوجه شوید که چرا گفتیم رابطه بین مخاطب و شخصیت اصلی با Halfway to Infinity به پختگی اش رسیده و مطمئنا ذهن بازیکن ها را درگیرش خواهند شد. نهایت تلاش های تیم نویسندگی را هم می توانیم با یک پایان دراماتیک ببینیم که عطش علاقه مندان برای ادامه های ساخته ۳ Minute Games را افزایش می دهد.

lifeline
بازی های Text Based بدین گونه هستند که این گونه عناوین جای پرداخت به یک گیم پلی اکشن، دیالوگ هایی را نشان داده و شما باید با انتخاب بین آن ها سرنوشت یک انسان، قوم یا ملت را رقم بزنید؛ با دست باز تصمیم گرفته و تاثیرات رفتارها را ببینید.

از دیدگاه داستانی، به کاراکتری فضانورد با نام Taylor کمک خواهید کرد که به تنهایی برای ماموریتی به نزدیکی سیاه چاله ای فضایی فرستاده شده اما اتفاقات عجیب کار او را سخت نموده اند. پیش از اتمام مطلب، بد نیست نکته ای که همیشه برای معرفی عناوین Text Based گفته ایم را بازگو نماییم. معمولا با دیالوگ های فراوان، خیلی ها پیشنهاد می کنند تا برای تجربه ای لذت بخش باید به انگلیسی مسلط باشید.

Halfway to Infinity مطمئنا از این قاعده مستثنی نخواهد بود ولی چون با داشتن اطلاعات نسبی از این زبان و یک دیکشنری هم همچنان طعم خوش ماجراجویی با تیلور را می چشید. حرف های خود را این گونه به پایان می رسانیم که پس از عرضه دو اپلیکیشن متفاوت و متوسط نسبت به بقیه عناوین Lifeline، استودیوی ۳ Minute Games با Halfway to Infinity دوباره توانایی هایش را نشان داد.

Lifeline Halfway to Infinity
  • Lifeline Halfway to Infinity
  • قیمت: ۱.۹۹ دلار
  • سازنده: ۳ Minute Games
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۷ مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟