همه چیز درباره آیفون 13
سرویس Moments برای نسخه تحت وب فیسبوک نیز راه اندازی شد

سرویس Moments برای نسخه تحت وب فیسبوک نیز راه اندازی شد

سال گذشته شرکت فیسبوک اپلیکیشن جدیدی به نام Moments معرفی کرد که به اشتراک گذاری تصاویر با دوستان کمک می کند.

در واقع این اپلیکیشن که برای پلتفرم های iOS و اندروید منتشر شده، می تواند تصاویر کاربر را بر اساس زمان ثبت، مکان ثبت و همچنین با استفاده از هوش مصنوعی و شناخت چهره ها، دسته بندی نماید.

اگر از تجربه این نرم افزار روی موبایل همراهتان لذت برده اید و از عدم حضور آن در نسخه مرورگر فیسبوک آزرده خاطر هستید، فیسبوک خبرهای خوبی برای شما دارد.

از ساعاتی پیش نسخه ساده تری از سرویس Moments برای نسخه تحت وب فیسبوک در اختیار تمام کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته است که در دسته بندی Favorites قرار دارد.

به روز رسانی جدید Facebook Moments

منظور از عبارت «نسخه ساده تر» این است که فعلاً این سرویس به صورت آزمایشی برای فیسبوک کامپیوتری فعال شده و تنها قابلیت های سطحی آن در اختیار اعضا قرار گرفته است.

بنابراین چنانچه کاربر به بهره مندی از تمام ویژگی ها و امکانات آن احتیاج داشته باشد، می بایست باز هم به نسخه موبایلی آن رجوع کند.

اضافه شدن یا نشدن سایر امکانات و همینطور زمان تکامل نسخه تحت وب سرویس Moments هنوز مشخص نیست؛ اما با توجه به رویکرد اخیر فیسبوک در مورد تشویق کاربران به استفاده از اپلیکیشن این شبکه اجتماعی، می توان فقط همین امکانات سطحی را برای سرویس یاد شده متصور شد.

 

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato