فیل اسپنسر: ما برای مشتریان اکس باکس تلاش می کنیم، نه رقابت با دیگران

فیل اسپنسر: ما برای مشتریان اکس باکس تلاش می کنیم، نه رقابت با دیگران

فیل اسپنسر: ما برای مشتریان اکس باکس تلاش می کنیم، نه رقابت با دیگران

سیستم Backward Compatibility کنسول اکس باکس وان که امکان اجرای بازی های نسل هفتمی اکس باکس ۳۶۰ را میسر می سازد، یکی از اهرم های مجذب مخاطب کنسول جدید مایکروسافت محسوب می شود.

حال «فیل اسپنسر» مدیر واحد اکس باکس کمپانی ساکن ردموند، ضمن تاکید رویکردهای رقابتی این شرکت، از موفقیت قابل توجه سرویس یاد شده سخن گفته است.

اسپسنر ۴۷ ساله که از سال ۲۰۱۴ هدایت تیم گیمینگ مایکروسافت را برعهده گرفته، ساعاتی پیش در حساب رسمی توییتر خودش نوشت: «تاکنون تقریباً نیمی از کاربران کنسول اکس باکس وان از بازی های سرویس Backward Compatibility بهره برده اند.»

علاوه بر این او ضمن اشاره به سه گانه بایوشاک به این سرویس، اشاره می کند که تعداد بازی های ۳۶۰ قابل اجرا روی کنسول نسل هشتمی اکس باکس، از مرز ۳۰۰ عنوان عبور کرده است.

scorpio-1 copy

در ادامه مکاتبات توییتری، فیل اسپنسر در پاسخ به سوالاتی که کاربران در مورد رقابت با کنسول پلی استیشن ۴ پرو و همینطور برگزاری مراسم Playstation Experience می پرسیدند، در توییتی جدید نوشت:

ما به فرصت های پیش رو در نمایشگاه E3 2017 نگاه می کنیم. درضمن ما برنامه های اکس باکس را برای مشتریان اکس باکس تدارک می بینیم، نه به عنوان پاسخی به رقابت دیگران. به نظر من سال ۲۰۱۷ سالی بی نظیر برای این برند خواهد بود.

همانطور که می دانید مایکروسافت قصد دارد پاییز سال آینده پروژه اسکورپیو را با توان پردازشی ۶ ترافلاپس، به عنوان قدرتمندترین کنسول تاریخ روانه بازار سازد؛ یقیناً نمایشگاه E3 2017 مناسب ترین رویداد برای آشنایی بیشتر با این دستگاه ناشناخته خواهد بود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل