سامسونگ احتمالا فضای ابری خود را به رایانه های شخصی می آورد

سامسونگ احتمالا فضای ابری خود را به رایانه های شخصی می آورد

بر اساس اخبار منتشر شده، گویا سامسونگ قصد دارد تا Samsung Cloud را روی رایانه های شخصی نیز عرضه کند. سرویس ابری سامسونگ، همزمان با فرآیند تولید Galaxy Note7 برای این تلفن همراه توسعه یافت و پس از آن در دسترس کاربران Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge قرار گرفت.

با این حال، اخبار منتشر شده از عرضه این فضای ابری روی رایانه های شخصی در سال آینده میلادی خبر می دهند. انتشار تصویری از پاسخ سامسونگ به یکی از اعضای تیم برنامه نویسی Galaxy Beta نیز حکم تاییدی بر موثق بودن این خبر می زند.

gsmarena_001-w600

همانطور که در تصویر بالا دیده می شود، سامسونگ در مکالمات خود به ساخت نسخه ای از Samsung Cloud که شباهت بسیاری به گوگل درایو دارد، اشاره می کند و قصد دارد با توسعه نسخه ای از این حافظه ابری روی فضای وب، دسترسی کاربران خود را به فایل هایشان راحت تر سازد.

Samsung Cloud از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است که از میان مهمترین آن ها می توان به فضای اختصاصی ۱۵ گیگابایتی اش اشاره کرد. این فضای ابری در حدود ۱۰ گیگابایت از iCloud حافظه بیشتری در اختیار کاربران قرار می دهد که در نوع خود مزیتی برای این سرویس در مقابل فضای ابری شرکت رقیب، به حساب می آید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato