موبایل ال جی G6 زودتر از موعد عرضه می شود؟

موبایل ال جی G6 زودتر از موعد عرضه می شود؟

ال جی با اتکا به موبایل G5 نتوانست آنطور که پیش بینی می کرد به موفقیت دست یابد و از طرفی ماژول های پر سروصدای آن هم چندان مورد استقبال قرار نگرفتند.

حالا که به زمان معرفی و عرضه نسل جدید پرچمدار این کمپانی کره ای که احتمالاً G6 نام دارد نزدیک می شویم، اخبار گوناگونی به گوش می رسد که از عرضه زودتر از موعد این موبایل حکایت دارند.

بنابر گزارش برخی از منابع آگاه، کمپانی ال جی قصد دارد موبایل G6 را اواخر فوریه یا اوایل مارس ۲۰۱۷ (اسفند ماه) روانه بازار کند تا ضمن کمک به برنامه مالی سه ماهه نخست، از عرضه دیرهنگام گلکسی S8 سامسونگ به عنوان قدرتمندترین رقیب، نهایت بهره را ببرد.

چند سال جلوتر می آییم، همین چند ماه پیش بود که کره ای ها از LG G5 پرده برداشتند، اولین تلفن همراه ماژولار در میان بزرگان. اگرچه Fairphone 2 عملا اولین تلفن همراه ماژولار دنیا محسوب می شود که به ورژن نهایی رسید اما هیچ گاه به اندازه G5 بزرگ و قابل ستایش نبود که بخواهیم آن را وارد بازی کنیم. دوستان G5 واقعا تغییرات جذابی را به ارمغان می آورند که این دستگاه را بسیار متمایز جلوه می دهد.

اگر به خاطر داشته باشید، سامسونگ فبلت گلکسی نوت ۷ را با در نظر داشتن رقابت با آیفون ۷ کمی زودتر از موعد روانه بازار کرد که البته وقایعی عجیب و نهایتاً قطع تولید را به همراه داشت.

اگر ال جی بتواند با ارائه تغییرات گسترده و همینطور مدیریت صحیح فرآیند توسعه، تلفن هوشمند G6 را بدون مشکل خاصی روانه بازار کند، احتمال دارد برخلاف مدل قبلی با فروشی مناسب روبرو گردد.

گفتنی است برخی از تحلیلگران بر این باورند که ال جی دست از دنبال کردن استراتژی ناموفق ماژولار برداشته و قصد دارد G6 را به صورت ضدآب عرضه کند؛ یقیناً طی ماه های منتهی به سال جاری اخبار و اطلاعات بیشتری در این مورد خواهیم شنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato