بیش از 150 محتوای ویدیویی جدید برای پلی استیشن وی آر منتشر شد

بیش از 150 محتوای ویدیویی جدید برای پلی استیشن وی آر منتشر شد

مسئله کمبود محتوا برای هدست های واقعیت مجازی یادآور ماجرای مرغ و تخم مرغ است؛ توسعه دهندگان محتوایی برای این پلتفرم تولید نمی کنند مگر اینکه مردم هدست بخرند، و مردم نیز هدستی خریداری نمی کنند مگر اینکه بتوان محتوایی مناسب روی آن یافت.

اما هدست واقعیت مجازی پلی استیشن تا حدودی از این قضیه مستثنا است؛ چراکه با در اختیار داشتن پلتفرم چند ده میلیونی کنسول نسل هشتمی سونی، گسترده وسیعی از مخاطب را پوشش می دهد.

در همین راستا شبکه Jaunt که به نوعی نتفلیکسِ دنیای واقعیت مجازی است، اغلب محتوای خود را برای پلتفرم پلی استیشن وی آر نیز منتشر کرد.

vr-w600

این اپلیکیشن رایگان که پیش از این از اندروید، اچ تی سی وایو و آکیلس ریفت پشتیبانی می کرد، بیش از ۱۵۰ ویدیوی کوتاه که بیشتر بین ۸ تا ۱۰ دقیقه طول دارند را در اختیار مخاطبین پلی استیشن قرار داده است.

اما با این حال انیمیشن های کوتاه جذابی مانند Invasion یا Escape the Living Dead در این بین حضور دارند که تماشای چندباره آنها خالی از لطف نیست.

در نتیجه اگر به یکی از هدست های واقعیت مجازی پلی استیشن دسترسی دارید، پیشنهاد می کنیم همین الان اپلیکیشن Jaunt را دانلود کرده و ساعت ها سرگرمی را برای خود فراهم نمایید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato