اپل و احتمال توسعه آیفون 5 اینچی در سال آینده

اپل و احتمال توسعه آیفون 5 اینچی در سال آینده

تاکنون اخبار ضد و نقیض متعددی در مورد برنامه های اپل برای سال آتی میلادی به گوش رسیده و در حالی که بیش از ۸ ماه تا تاریخ عرضه آیفون بعدی باقی مانده، هر روز شایعه جدیدی منتشر می گردد.

گاهی اوقات گفته می شود به موجب ۱۰ سالگی تلفن هوشمند اپل خبری از مدل ۷s نخواهد بود و آیفون ۸ در سه مدل مختلف عرضه می شود؛ اما در سوی مقابل برخی این ادعا را رد می کنند.

به دنبال این ماجرا یکی از تحلیلگران ژاپنی که تصور می کند طبق روال پیش بینی شده دو مدل آیفون ۷s در سال ۲۰۱۷ روانه بازار می گردد، مدعی است اپل توسعه مدل سومی با صفحه نمایش ۵ اینچی نیز را در دستور کار خود قرار داده است.

این گزارش با اشاره به یکی از تامین کنندگان تایوانی اظهار دارد این مدل ۵ اینچی همانند آیفون ۷ پلاس از دوربین دوگانه برخوردار است، اما قالب چیدمان آنها به صورت عمودی است و لنزها زیر یکدیگر قرار گرفته اند.

باور کارشناسان بر این است که اپل تحول اساسی طراحی موبایل هایش را برای آیفون ۸ در نظر گرفته که در واقع بدنه ای تمام شیشه ای، شارژ بی سیم و نمایشگری OLED ارائه می کند.

تاکنون خبر واضحی در مورد مشخصات سخت افزاری موبایل اپل در سال۲۰۱۷ به گوش نرسیده و احتمالاً برای این منظور می بایست مدت بیشتری صبر کنیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato