ویدیوهای 360 درجه ای و زنده به پریسکوپ می آیند

ویدیوهای 360 درجه ای و زنده به پریسکوپ می آیند

به نظر می رسد که کمپانی توییتر همچنان به عرضه به روزرسانی های بیشتر برای پریسکوپ ادامه می دهد و اپلیکیشن استریم محتوای مورد اشاره را با قابلیت مخابره مستقیم ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای در تایم لاین شبکه اجتماعی خود آپدیت کرده است. ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای، مانند ویدیوهای معمولی به نمایش در می آیند؛ اما با این تفاوت که کاربر با چرخاندن موبایل خود قادر به مشاهده شات های پانوراما خواهد بود.

این دومین به روزرسانی مرتبط با پریسکوپ در چند وقت اخیر بوده و قرار است بعد از افزودن دکمه ای به اپلیکیشن توییتر برای مخابره زنده و مستقیم درون اپلیکیشن به دست کاربران برسد. کمپانی توییتر مدعی شده که همچنان سرمایه گذاری روی پریسکوپ را در دستور کار خود داشته و برنامه دارد به ارائه آپدیت های بیشتر برای جامعه کاربری آن ادامه دهد.

گفتنی است که در حال حاضر، امکان مخابره محتویات ۳۶۰ درجه ای در اختیار «گروه کوچکی از شرکا» قرار گرفته و در هفته های آتی، به دست قشر گسترده تری از کاربران خواهد رسید.

ضمناً در صورتی که تمایل زیادی به تجربه زودهنگام قابلیت استریم محتویات ۳۶۰ درجه ای دارید، می توانید در لیست انتظار توییتر ثبت نام کنید. تا آن زمان، ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای از طریق این لینک قابل مشاهده خواهند بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato