آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی S7 Active سامسونگ نیز منتشر می شود

آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی S7 Active سامسونگ نیز منتشر می شود

پس از موبایل های گلکسی S6، گلکسی S7 و نوت ۵، حالا نوبت به S7 Active رسیده تا با اندروید نوقا در دیتابیس آنلاین GFXBench خودنمایی کند. در بنچمارک مورد اشاره، تلفن همراه گلکسی S7 Active با سیستم عامل اندروید ۷.۰ نوقا مشاهده شده که نشان می دهد سامسونگ مراحل پایانی تست آپدیت نوقا را سپری می کند.

البته تغییر شماره مدل و تولید اطلاعات و بنچمارک های گمراه کننده کار بسیار آسانی است، اما از آنجایی که کره ای ها تا به حال تعداد زیادی از نسخه های آزمایشی بتا را برای گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge منتشر کرده اند، می توان تا حدودی مطمئن بود که نتایج مذکور ساختگی نیستند.

s7-active-benchmark-1

همانند گذشته، هنوز اطلاعات رسمی از زمان انتشار آپدیت نوقا در دسترس نیست، اما همان طور که پیش از این خواندید، کمپانی سامسونگ وعده داده تا نسخه رسمی اندروید ۷.۱.۱ را تا پایان ژانویه برای دو موبایل گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge  ارائه کند، بنابراین ممکن است کمی پس از آن، به روز رسانی مذکور برای گلکسی S7 Active نیز منتشر شود.

از جمله قابلیت ها و ویژگی های جدیدی که قرار است همراه با آپدیت اندروید نوقا ارائه گردد، می توان به ارتقای رابط کاربری، امکان تنظیم اندازه فونت و رزولوشن نمایشگر، خلوت تر شدن نوار ابزار و غیره اشاره کرد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato