ایمنی؛ اصلی ترین اولویت Samsung SDI در سال جدید میلادی

ایمنی؛ اصلی ترین اولویت Samsung SDI در سال جدید میلادی

Samsung SDI یکی از شرکت های وابسته به سامسونگ است که باتری های نوت ۷ را تولید کرده و به خاطر مشکلاتی که گریبان این موبایل را گرفت به شدت مورد انتقاد بود.

حالا این شرکت برآن شده تا سال نوی میلادی را با پیامی آشکار برای کارکنانش آغاز نماید:

باید نوعی فرهنگ سازمانی را تدوین نماییم که در آن ایمنی حرف اول را می زند.

این جمله را Cho Nam-seong مدیرعامل Samsung SDI در جریان همایشی بر زبان آورد که به مناسب آغاز سال نوی میلادی ترتیب داده شده بود.

شرکت کره ای مورد بحث در نظر دارد همراستای با این صحبت های مدیرعامل خود، سرمایه گذاری هایش در زمینه ایمنی را افزایش دهد و همزمان در طراحی محصولاتش، روش های تولید و همچنین ساختار سازمانی اش نیز تغییراتی را ایجاد کند.

Cho در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: یکی از مزیت های رقابتی در محصولات به توسعه، تولید، کیفیت و هزینه ها بر می گردد و آنطور که آقای کو وعده داده این مزایا قرار است با توسعه مواد جدید، ایجاد استانداردهای تازه در فرایندهای توسعه و تقویت ظرفیت شعبه های مختلف این شرکت در خارج از خاک کره جنوبی محقق گردد.

Samsung SDI همچنین اعلام داشته که روی بهبود فرهنگ سازمانی اش کار می کند و در نظر دارد تغییراتی را در این زمینه ایجاد کند.

همانطور که در خبرها خواندید این شرکت به عنوان اصلی ترین عامل ماجرای آتش سوزی نوت ۷ در اقصی نقاط دنیا شناخته شد، هرچند که هیچگونه دلایل محکمی در این رابطه ارائه نشده است. در هر حال سامسونگ در نظر دارد تا پایان همین ماه علت اصلی بروز مشکل یاد شده برای نوت ۷ را اعلام نماید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato